2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
برا اهدای جنین مرکزی که میری دکتر بهت یه نامه سر به مهر میده بعد باید ببری برا دادگاه شهرتون دادگاهم بهت مجوز اهدای جنین رو میده و میزاری تو نوبت گرفتن اهدایی.
خدایا ،حکمت قدم هایی را که برایم برمیداری بر من آشکار کن،تا درهایی را که بسویم میگشایی، ندامسته نبندم و درهایی را که برویم میبندی، به اصرار نگشایم.
زربد خانم شما باید،کپی از شناسنامه و کارت ملی خودت وشوهرت و کپی تمام صفحات عقدنامه و نامه و نامه گرفته شده از پزشک و برگه درخواست جنین اهدای رو که تو دادگاه به یه عریضه نویس بده بنویسه داخل پرونده قرار میگیره و به نظر قاظی میرسه و با امضا نامه رو بهت میده و شما میبری مرکزی که میخوای جنین بگیری.
خدایا ،حکمت قدم هایی را که برایم برمیداری بر من آشکار کن،تا درهایی را که بسویم میگشایی، ندامسته نبندم و درهایی را که برویم میبندی، به اصرار نگشایم.
2740

من اهدا کننده تخمک و جنین هستم یه فرزندم دارم،۲۴ سالمه،ساکن کرج،تهرانم میتونم، قبلا ام یکبار اهدای موفق داشتم، کسی خواست به آیدی تل Ramin1112222 پیام بده

دلـت کـه شـکـست لازم نیـسـت داد بـزنـی گـریـه کـنی،هق هق کـنی ،بغـض کـنـی،یـه لـبخـند بـزن سـرتـو بـگیـر بالا ،دلـه شـکـسـته ام یـه خـدایـی داره...

من ۱۰ ساله نازا بودم و پیامای شماهارو خیلی میخونم .پیش خیلی از واسطه ها رفتم کارمو دیر انجام دادن یا پولمو خوردن .از طرف یکی اشناهامون با ماما خانم محرابی و دکتر آتوسا کریمی آشنا شدم که تو تهران هستن بیمارستان لاله  و ویزیت آنلاین هم دارن من خودم شیرازم خیلی به من کمک کردن و توسط ایشون دوقلو باردارم  از طریق تخمک اهدایی واقعا مدیونشون هستم کارمو خیلی سریع انجام دادن و با اولین انتقال باردار شدم.کسایی که نا امیدن حتما برن پیششون جواب میگیرن خدا خیرشون بده

09129677968اینم تلفنشون  

سلام خانوما من تازه عضو نی نی سایت شدم 

فقط بخاطر اینکه از کسی ک خانم کاشی زاده رو معرفی کرد تشکر کنم 

خانوم من دست بوس شما هستم همیشه دعاگوتون هستم.  ان شاالله خدا در سختترین شرایط دستتونو بگیره و حیرون نشید هیچ وقت

من با توکل بخدا جنینمو تشکیل دادم با ایشون تخمک اهدایی گرفتم ازشون.  فقط قندمو بیارم پایین میرم برا انتقال.  دعا کنید برام.  کاشی زاده جان خدا خیرت بده خیالمو راحت کردی