2733
2739
عنوان

عفونت ادرار دختر یک ساله

4685 بازدید | 7 پست
سلام دوستان.دخترم یک سال و 2 ماهشه و 8300 وزن داره.خوب وزن نمیگرفت ، به همین خاطر دکتر براش ازمایش ادرار نوشت.یه ساعت پیش جواب ازمایشش رو گرفتم.عفونت ادرار داره.خیلی نگرانم تا فردا که ببرم به دکترش نشون بدم.میخواستم ببینم کسی تجربه ای در این زمینه داره،که کمی از نگرانیم کاسته بشه؟
در عشق،یک و یک میشود یک... (ژان پل سارتر)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سحر ناز جون نگران نباشید دختر من که زیر یکسال بود که فهمیدم عفونت داره. فقط اگر بتونی دختر نازت رو ببری پیش متخصص کلیه خیلی بهتره. چون دختر من آنتی بیوتیکش که تموم شد دیگه دوره ی درمانش رو قطع کردم که عفونت برگشت بعد که بردمش پیش متخصص کلیه گفت اصلا نباید مصرف آنتی بیوتیک روقطع میکردی!
2742
سحرناز جوون دختر من هم 6 ماهش بوود 6 کیلو عفونت ادراری داشته . دکتر براش سیفکسیم نوشت کلی اسهال گرفت من همش بهش ا آر اس می دادم . البته دختر من همش بی اشتهاس با اینکه عفونتش خووب شده باز بی اشتهاس . بعد یک هفته دوباره آزمایش داد خووب شدش. خیلی بهش آب بده . کندر درمانی بذار توو آب ،آبش رو بهش بده تلخه ولی به زور بده. پونه هم توو آب بذتر روزی 4 قاشق غذا خوری بهش بده . مایعات خیلی زیاد بده و نبندش و بیشتر بذار باز باشه از این نوار بهداشتی ها بذار که با هر بار جیش عوضش کتی. من همین کار رو کردم
اونقدر درگیر رسیدن به هدفت باش که درگیر هدف دیگران نشی
اگه بچه رو با صابون میشورید ( منظورم محل ادارشه ) این کارو ترک کنید
مطمین باشید خوب میشه
چون شستن بد ن بچه با صابون باعث قلیایی شدن بدن و سهولت ورود میکروب میشه
اگه عفونت ادراریش خوب نشه ومدتی ادامه پیدا کنه ممکنه به کلیه هاش اسیب برسونه خدای نکرده
مادربودن زیباترین احساس دنیاست .
سحر ناز جان بار اول برا درمان عفونت ادراری بهش آنتی بیوتیک میدن که مرتب باید مصرف کنه وانشاالله که خوب میشه ولی اگر عفونت تکرار بشه حتما باید از مثانه اش عکس رنگی بگیرن ببینن که رفلاکس داره یا نه ؟که امیدوارم کار کوچولوی شما به اونجا نکشه.
CafeMom Tickers
2740