2733
2739

من یکسال و‌نیم هست که اقدامم، دکتر رفتم دارو خوردم حتی دوماه پیش عمل لاپراسکوپی کردم  دیروز دوباره پریود شدم 😢

اگ میشه کمک کنین که پریودیم چی بخورم تا احتمال بارداری افزایش بده؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

از روز پنجم ناشتا دم کرده تخم هویج بخور

شب دم کن بزار روی رادیات یا جای گرم که بمونه

بیدار شدی ناشتا سر بکش

یه قاشق تخم هویج یکو نیم لیوان آب با یه نبات

منم انجام میدادم و جواب گرفتم

اصلا هم سردی نخور

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست

خرما رو هستشو در بیار بعد ۱۴تا گردو ۱۲ تا بادوم و ۵تا فندق همگی خام اینا رو آسیاب کن .روغن حیوانی بریز تو قابلمه خرماها رو بریز ی تفت بده بعد مغزا رو بریز توشون هم بزن صبح ناشتا بخور با شوهرت تا ظهر هیچی دیگه نخوری.روز هفتم ک از حموم اومدی چسب بنداز کمرتو حامله میشی 

از روز پنجم ناشتا دم کرده تخم هویج بخور شب دم کن بزار روی رادیات یا جای گرم که بمونه بیدار شدی ناش ...

تخم هویج ندارم باید برم از عطاری بگیرم ،از پنج پریودی شروع کنم تا کی باید بخورم ؟

روز دوم و چهارم پریودی ی زرده تخم مرغ خونگی بنداز تو لیوان قهوه خام هم از عطاری بگیر خام باشه ها .آسیاب کن یه تفت بده بریز تو لیوان نبات بنداز یا عسل بعد شیر بریز یا آب جوش هم بزن اینم ناشتا بخور شاید حالت بد بشه ولی کمرتو سفت میکنه عااااالیه

2706