2733
2734
نشد من بیام ببینم یکی تایپیک زده ناخواسته باردار شده اعصابش داغونه زندگیش بهم ریخته داره به زمین و زمان فحش میده ملت نریزن بیان بگن وایییییییییییییییییییییییییییی آخ جون نی نی /یکی دیگه وای بهت تبریک میگم یه جوجوی دیگه /وای خداجونم خوش بحالت 9 ماه دیگه تو بغلته / وای خاک به سرم خاک به سرم یه موقع فکر سقطش نباشیااااااااااااااااااااااا خیلیییییییییییی بده / چپ و راست تبریک / از طرف دیگه چند نفر میرن بالای منبر و از عذاب اخروی و تبعات سقط جنین میگن بیشتر میرن رو مخ زننده تایپیک بدبخت
بابا چرا درکتون صفره نمیفهمین آدم وقتی ناخواسته باردار میشه چطور داغون میشه از یه طرف نمیدونه نگهش داره از یه طرف وسوسه سقط از یه طرف عذاب وجدان از یه طرف فکر اینکه چطوری باردارشده بابا من نمیگم بیاین روشهای سقط رو ارائه بدین حداقل اینقدر لوس بازی درنیارین برین رو مخ طرف
من خودم چون به سرم اومده و ناخواسته باردار شدم و چقدر زندگیم وحشتناک بهم ریخت و تا چند ماهگیم اعصابم داغون بود و کارم گریه زاری بودم میفهمم طرف چی میشه خانوما توروخدا دست از لوس بازی بردارین
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
کلا اینجا رسم بر این است کسی مشکل داره همه داغشو بیشتر می کنند
که چرا فکر نکردی و هزار تا چرای دیگه!!!
همش سرزنش
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور                                          زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا عرش
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
وااااااااااااى دقیییییییقا منم ایتقد لجم میگیره
خوبه آدم به جا حرف بزنه
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2740
دقیقا باهات موافقم. یک تاپیکی بود یه خانومی بعد 6 سال باردار شده بود و خواهرشم با یه دختر 14 ساله دوباره ناخواسته باردار شده بود من هی می گفتم ببینه شرایطش چیه اصلا میتونه بچه رو نگه داره می خواد حالا که اینطوری شده دلش خوش هست به اون بچه یا نه! بقیه هی میگفتن وای نه گناه داره! خدا به ما که می خوایم نمیده به اونا میده و از این حرفا!!! بابا خب طرف نیمخواد.من جرات نکردم اونجا تو اون جو بگم ولی اگه من جای اون خانوم بودم 100 درصد سقط می کردم!

wedding countdown
مثلا مادر شوهر پدر شوهر من توی سن بالا برادرشوهر کوچیکه منو دنیا آوردن من اونجا هم گفتم این الان اصلا با پدرو ماردش خوب نیست و حس خوبی نداره از داشتن پدرو مادر و پیر و حقم داره وقتی اینو گفتم همه پریدن که وای نه و شاید این بچه بعدا عصای دست اونا بشه و از این حرفا. ولی باز هم من اگر جای مادرشوهرم بودم اون بچه رو سقط می کردم.

wedding countdown
2706