2733
2739
عنوان

هر کسی پسرش با لیزر ختنه کرده بیاد

608 بازدید | 6 پست

سلام خانومها پسر ام ۳ ما ۲۰ روزشه میخواستم زودتر ختنه کنم اما شرایط این روزها نذاشت حالا تصمیم گرفتم این کار کنم یکی از دوستان روش لیزر بهم پیشنهاد داده میخواستم بدونم کسی با این روش ختنه کرده تجربه اش رو در اختیارم بزاره؟ایا این روش پیشنهاد میدید لطفا جواب بدید ممنونم 

جراحی هر جایی که بخوای با لیزر انجام بدی قطعا دردش خیییییلی کمتر و مدت دوره نقاحت هم به شدت کمه... شاید ربط نداشته باشه ولی جراحی مقعد از سخت ترین جراحی هاست که با لیزر مدت بیماری به شدت کم میشه و مریض راحت‌ترم هست. 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
انجام نده اصلا اخه چه کاریه  گناه داره بچه

هرکسی اعتقاداتی دارع و طبق احکامش جلو میره.علاوه به مسائل دینی، نوزاد پسر رو اگه ختنه کنند تا هفتاد درصد احتمال عفونت آلتش کم میشه.به خصوص که پوشک هم میشن و احتمال عفونت میره بالا.پس ختنه راه خوبیه و جلوگیری از عفونت و مشکلاتی که دوراز جون ممکنه تو نوجوانی دچارش بشه مثل عدم نعوظ و یا نازایی و یا نداشتن توانایی رابطه جنسی