2733
2734
عنوان

به نظرتون منو غذای من برا مهمونی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 28 پست
یه سوال شما پیش غذا و غذای اصلی رو جدا سرو میکنین ؟
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش غذات خودش یه غذای کامله.به نظرم دلمه رو باید به تنهایی بپزی.من اگه دلمه سر سفره باشه بخورم سیر میشم و غذای اصلی نمیخورم.به نظرم سوپ شیر با قارچ درست کن.
خدایا بابت داشتن دو تا دسته گل زیبا ازت ممنونم.محمدطاها و محمدسجادم عاشقتونم
2731
منم همه چیو با هم میذارم برام سوال شد میگن پیش غذا و غذای اصلی منظور چجوریه؟
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
مینو جان با این پیش غذایی که داری فکر کنم دیگه جا برا غذای اصلی نمونه
این سوال منم بود ،واقعا شما اول پیش غذا میذارید بعد غذای اصلی رو میارید؟؟،اینها از دستاوردهای بفرمایید شامه!!!!!تو مهمونیهای ما تا صاحبخونه کنار سفره نشینه مهمونها شروع نمیکنن،من یه جور سالاد به عنوان پیش غذا میذارم همین،
آن روز که سقف خانه ها چوبی بود! گفتاروعمل درهمه جا خوبی بود! امروز بنای خانه ها سنگ شده! دلها همه با بنا هماهنگ شده!
خوب کیک مرغ خیلی سنگینه من خودم یه برش ازش بخورم سیر سیر میشم زود میگیره منو