2733
2739
عنوان

تزریق چربی

162691 بازدید | 534 پست
سلام میخاستم بدونم کسی تزریق چربی کل صورت و گونه ها رو انجام داده..آیا موثر بوده؟من شنیدم بعد از یه مدت چربی جذب میشه و گونه ها به حالت اول برمیگردن درسته؟لطفا اگه کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
آشنای ماهم عمل کرد چربیه افتاد پایین نزدیک چونه اش کلی هم رفت شکایت اما چه فایده. دستش به جائی بند نشد
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
من اصلا نمیتونم به این تبلیغات دکترا اعتماد کنم الان بری تو گوگل یه سرچ بزنی میبین همه جراح های عمومی و متخصصین پوست همه میگن بدون عوارض و اینکه بهترین پر کننده صورت ه و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد ولی تا تجربه اونایی رو که ابنکار رو کردن نشنوی نمیشه به حرف دکترا اطمینان کرد
2738

سلام دوستان ما یه گروه در زمینه ی تزریق ژل و چربی و بوتاکس  در ت ل گ ر ا م زدیم خوشحال میشیم شما هم بیاین به گروه ما همه خانوم هستن و همه تجربه ی تزریق دارن

https://t.me/joinchat/D_gux0g0fqPY99A6otNRNw

من چربی تزریق کردم دو سال دوام داشت اول ش تا  دو هفته خیلی ورم داشت  تقریبا یکماه طول کشید تا ورم و کبودی بره اما هر چی میگذشت بهتر میشد هنوزم بعد گذشت چند سال خوبه البته من خودم گونه داشتم خیلی تزریق نکردم

نه اگه مراقبت کنی و اون بخشی که تزریق چربی انجام دادی حرارت نبینه نه جذب می شه نه از بین میره

من خودم برای گودی زیر چشمام رفتم کلینیک تسنیم خیلی خوب انجام دادن برام خیلی راضی ام

سلام دوستان،من تقریباً 3 ماه پیش تزریق چربی به صورت داشتم ولی چیزیش زیاد نمونده و دوباره باید تزریق بشه

آیا درست میشه؟آخه یهو صورتم به خاطر بعضی مسائل چربیش خالی شد و مجبور شدم چربی بزنم

در ضمن به دلیل آمپول دگزا هم عضلانی زدم که 2 تا حفره پیدا کرده آیا خوب میشه خودش یا اونم باید چربی تزریق بشه؟

میشه لطفاً کمکم کنید اگر مطلع هستید

تزریق چربی اگه توی یه مرکز خوب زیر نظر متخصص مجرب انجام شه و اگه تمامی شرایط رو برای تزریق داشته باشیم ایمن هست وگرنه احتمال عفونت یا هر عارضه ای هست. بهداشتی بودن مرکز و مهارت پزشک خیلی خیلی مهمه. واکنش بدن هر شخصی به تزریق ها فرق می کنه و ممکنه برای یکی جواب نده؛ باید دکتر بررسی کنه. نسبت به تزریق بوتاکس و ژل، تزریق چربی ایمن تره چون از خود شخص به خودشه.. من یک بار بوتاکس زدم خیلی اذیت شدم چون دکتر عمومی کم تجربه برام زد.
اینم بگم بعضی دکترا معروفن چون تبلیغاتشون قویه وگرنه ممکنه سواد لازمو نداشته باشن.
به تجربه ی خودم مرکز برکه شمال تهران کارش خوبه خانم دکتر متخصص جراحی عمومی هست و دقتش زیاده. لیپوست انجام میده و از همون چربی که از بدن میگیرن به نقاط توخالی بدن مثل گونه، گودی ب ا س ن اینا تزریق می کنن. دستگاه لیپوست خیلی پیشرفته هست.

من باهاش صحبت می کردم میگفتش تزریق چربی با س ن نهایت دقت رو لازم داره و کلا برای تزریق باید پزشک آشنایی کاملی با آناتومی بافت چربی و آناتومی پوست هر بیمار داشته باشه و نقاط رو درست انتخاب کنه. حجم و عمق تزریق هم اهمیت داره. مشاوره مرکز برکه خوبه سایت تهران اسکین گوگل بزنین میادش.
شماره برکه: 09027610748

22612108

مرکز برکه  رو من لیزر موی زائد با دستگاه اسکلپیون مدیواستار انجام دادم و راضی هستم قیمتاش نسبت به جاهای دیگه مناسب تر و تخفیفاش خوبه. اول لیزر انجام دادم دیدم خوبه، تزریق چربی گونه هم برام خوب بود. البته مدتی طول میکشه تا اثرش رو بذاره. برا ماندگاری تزریق چربی یه سری مراقبت ها لازمه و برا بعضی ها ممکنه به خاطر مشکل سوخت و ساز (تیروئید پرکار) فعالیت زیاد گرما اینا ..ماندگاریش کمتر شه.

2706