2737
2739

دوستان دو رديف به اماري كه سازمان جهاني ميده اضافه شده. كه هر كشور چند كيت رو ازمايش كرده؟ جالبه همونطور كه مي بينيد ايران فقط ٨٠ هزار كيت ازمايش داشته يعني تنها ٩٥٢ نفر از هر يك ميليون ايراني تست كرونا داده! حالا اين ارقام رو مقايسه كنيد با بقيه كشورها! اين امار ٥٥ هزار مبتلا و سه هزار و خرده اي كشته فقط از اين ٨٠ هزار كيت درومده.

فكر مي كنيد اگه ما هم به تعداد بقيه كشورها ازمايش مي داديم امارمون مثل اسپانيا و المان نبود؟ 

لطفا همچنان مراقب خودتون باشيد

شوهر خواهرشوهرم و برادر شوهرم رفتن سرکار میگم  چرا رفتن زناشون میگن گفتن اگه نیایید اخراجید 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
شوهر خواهرشوهرم و برادر شوهرم رفتن سرکار میگم  چرا رفتن زناشون میگن گفتن اگه نیایید اخراجید&nbs ...

عزيزم خودمم شاغلم ولي اخبار رو ببينيد سمت حسن اباد رو نشون ميداد و بازار قيامت بود

میمونیم تو خونه ک ازگشنگی بمیریم .کی بهمون پول میده میگن قسطاتونو ندید طوری نیس یکیش عقب افتاد ب ضامنا گفتن .چکا برگشت میخوره .سیاست کثیف خودشونه

زمانش که برسد خواسته هایت داشته هایت شده اند و ارزوهایت بخشی از زندگیت😍
2740

من کاری ب اونی ک بی جهت راه افتاده توخیابون ندارم اون تکلیفش روشنه

ولی ۹۰درصد اونایی ک میرن بیرون مجبورن برن سرکار کار روز مزد چیکار کنه 

نمیش بگی بمون توخونه برا تغذیت فتوسنتز کن ک

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]

مردم ایران تا یه حدی تحمل قرنطینه دارن معلوم بود از امروز همه میریزن بیرون 

البته اون شاغل ها که مجبور هستن

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

خواهش می کنم بشینین تو خونه ‌ ما از قبل سیزده می‌خواستیم مرغ بخریم ‌‌‌‌هر جا رفتیم صف بسته بودن ملت . امروز گفتم با خیال راحت می تونیم بریم . 😥 دلم ته چین میخاد 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

واقعا شعور و شخصیت ندارن بعضیا خاک بر سرشون من رو ب روی خونمون پارکه از پشت بوم رفتم دیدم چ خبررررره واستادن ب والیبال بازی و ورزش ادم میمونه چی بگه واقعا بعضیا ته ته ته بی فرهنگی اند

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
من کاری ب اونی ک بی جهت راه افتاده توخیابون ندارم اون تکلیفش روشنه ولی ۹۰درصد اونایی ک میرن بیرون م ...

بله درسته ولي تصاوير امروز چيز ديگه اي نشون ميداد كل معابر مردم واسه خودشون راه مي رفتن. حرفم با كساييه كه بارها گفتن امار ايران درسته و ما وضعيتمون بهتره در حالي كه اين ستون ها ميگه چرا ماله ما ظاهرا بهتره! چوت تعداد كمتري تست ميشن

عزيزم خودمم شاغلم ولي اخبار رو ببينيد سمت حسن اباد رو نشون ميداد و بازار قيامت بود

از بیرون خبر ندارم ولی وقتی صاحب کار میگه باید بیایید نیایید اخراجید شوهرامون باید چیکار کنن کار مگه پیدا میشه 

گفته بودن پول فیش پول کرایه پول خیلی چیزای دیگه رو چند ناه پرداخت نشه دیروز پول اب برامون اومده خودشم قطع فوری 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2706