2752
2734
عنوان

تو رو خدا کمکم کنین باردارم

507 بازدید | 52 پست

من الان هفته دهم بارداری یم تازه متوجه خونریزی کم شدم نمیتونم برم دکتر هم تو رو خدا کمکم کنین چکار کنم یعنی بچه سقط میشه..تو این مدت دل درد و کمر درد خفیف داشتم دیشب هم دلم و کمرم بیشتر درد گرفت.. کمک😭😭😭

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓

شیاف استفاده کن خوب خوب میشی

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استراحت  کن؛ زنگ بزن به دکترت

مطبش تعطیله

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
2731
شیاف استفاده کن خوب خوب میشی

خودسرانه از داروخونه بگیرم

2740

دارچین دم کن بخور برا سفت شدن جای بچه خوبه، و اینکه استراحت مطلق باش نترس اگه دیدی تا چند ساعت بعد باز میاد برو بیمارستان دارو بگیر

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht

استراحت کن

تناس بگیر ببوک زایمان بیمارستانی که دکترت هست راهنمایی میکنن

شیاف سیکلوژست عالیه

استفاده کن

فقط دستشویی برو اونم فرنگی

خون نازه یا قهوه ایی؟

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

استارتر دکتر من واسه اینکه بچه واسم بمونه شیاف خارجی واژ ینال واسم نوشت تا الان از اول تا الان هر روز استفاده می کنم خداروشکر بخیر گذشته 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

استراحت کن فقط ، شیاف پروژسترون هم خوبه شبی یه دونه بذاری!  چون چیز خاصی نیس به همه میدن دیگه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

خیلی میترسم تو رو خدا دعام کنین