2737
2739
عنوان

از دیشب درد دارم، آیا وقتشه؟؟؟

954 بازدید | 35 پست
سلام. من از دیروز صبح یه دردی توی کمرم به سمت زیر شکم داشتم. درد خیلی خفیف بود وبه تعریفای درد زایمان شبیه نبود. فقط منظم بود از 20 دقیقه شروع شد تا 7 دقیقه. طرف عصر هم لکه بینی داشتم. شب رفتم بیمارستان، نوار قلب و چکاب ولی گفتن هنوز خبری نیست و دردای اصلی شروع نشده. می خواستم بپرسم دردای اصلی چه جوریه؟؟ از ساعت 3 نصفه شب هم دردای جدید شروع شد، که هر موقع میگرفت از خواب بیدار میشدم، دردداش شدید تر بود و منظم البته هرکدوم 30 ثانیه بیشتر نیست. الان به هر 10 دقیقه یکبار رسیده. به نظرتون ایندفعه درد زایمانه؟ برم بیمارستان یا نه؟ شمایی که طبیعی بودین دردتون چقدر بود؟ از کجا بفهمم که الکی نرم بیمارستان؟
عزیزم من سزارین بودم نمیتونم زیاد کمکت کنم ولی یکم دردی که کشیدم مثل زمان پری بود ولی شدیدتر خونریزمم هر لحظه زیادتر میشد
ما تماشاچیانی هستیم،که پشت درهای بسته مانده ایم! دیر آمدیم!خیلی دیر... پس به ناچارحدس می زنیم، شرط می بندیم،شک می کنیم... و آن سوتردر صحنه بازی به گونه ی دیگردرجریان است!
حرکت نی نی رو متوجه میشی؟
ما تماشاچیانی هستیم،که پشت درهای بسته مانده ایم! دیر آمدیم!خیلی دیر... پس به ناچارحدس می زنیم، شرط می بندیم،شک می کنیم... و آن سوتردر صحنه بازی به گونه ی دیگردرجریان است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خونریزی هم داری؟ عزیزم انشاالله نی نیت صحیح و سالم بیاد تو بغلت
Salam azizam.ishalla vaghteshe.mn ln to hafteye 36 hstam.tajrobeye zymn ndaram.vali tebghe motaleti ke dshtam va chizi ke shoma migi neshonehaye zaymane.faghat man pishnahad mikonm zod naro bimarestan.kami az dardato bekesh bad boro...dam krdeye golgavzabonam hatman bokhor boro
من هدیه نازمو از امام حسین گرفتم....خدایا شکرت...( شاهزاده مامان و بابا 22 تیر زمینی شد)
اوناییی که تحربه طبیعی دارین بیایین دیگه شرمنده من زیاد نمیدونم علائمشو
2738
آره شاید درد زایمان باشه بیشتر و شدیدتر شد خودتو برسون چند وقتته
وقتی غم ، بدبختی، بیماری، نقص عضو، فقر و ... یکی رو دیدی ... نگو خدایا شکرت که من ... راه رسیدن به خدا هموار نیست
این دوشنبه 40 هفتم تموم میشه. ولی طبق سونوی اولی دیروز وقت زایمانم بوده. دوش آب گرم گرفتم دیشب, آروم نشد ادامه داشت. البته قبل از بیمارستان. انشالله کوچولوموچولوو بتونی یه زایمان راحت و خوب داشته باشی
Golam pas man migam drde zaymane.to hafteye 40 ham hasti.lakebini ham 100 darsd neshoneye zymane.akh joooon vorojaket miyd baghalet...bodo boro age dari golegavzabon dam kon chanta livan bokhor.be rahatiye zaymanet kheli komak mikone.
من هدیه نازمو از امام حسین گرفتم....خدایا شکرت...( شاهزاده مامان و بابا 22 تیر زمینی شد)
2706