2737
2739
سلام ...

من با 5 روز تاخیر پری شدم ولی مثل همیشه نبود و دوروز اومد البته کمتر از همیشه و بعد شد فقط لکه بینی

ببخشید ولی من همیشه بعد پری س ی ن هام شل میشد و از سفتی در میودمد ولی این دفعه همونطور مونده . بعدشم روز 9 پری بازم لک دیدم و تعجب کردم!

مامانم شک کرد که باردار باشم رفت بی بی چک خرید و زدم دوخطه شد در کمال ناباوری.....

بعدش سریع رفتم دکتر فرستاد سونو چیزی مشخص نشد .

بخاطر همین فرستاد آزمایش دادم بتام روی 164 بود.

گفت برو یک هفته استراحت کن بهت آمپول نمیدم شاید بخواد سقط بشه تو یک هفته معلوم میشه . منم رفتم یه هفته خونه مامانم خوابیدم از ترسم

بعد 6 روز رفتم بازم آز دادم ببینم بتام رفته بالا یانه بعد دوروز جواب دادن به زور گفتن روی 5 بتات ...!!!

ینی منفی!

من تعجب کردم آخه مگه میشه الکی مثبت بشه ینی حامله هستم یا نه ؟

دارم خل میشم خیلی گیج شدم ....!

کمکککککککک
خوش آن دمی که بهاران قرارمان باشد،ظهور مهدی زهرا بهارمان باشد.اللهم عجل لولیک الفرج...
کوچولوی توراهی من * نذر حضرت "عباس" (ع) است *
صل الله علیک یا فاطمه الزهرا...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فاطمه جون منم مثل شما شدم.الان 24 روزه پاک شدم.خدارو شکر کن که برای شما یک هفته ای تموم شد.برای من خیلی طول کشید.فقط 1 ماه استراحت مطلق بودم و خونریزی.

بتای من روز پری.36 بود.2 هفته بعد شد 46.بعد هم شد 22 و 2.5 و تموم شد.
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
وای پس دلخوش نباشم؟

ممنون خانوماااا

اگه اینطوری باشه که خیلی بده میشه دومین سقطم ........ خدایا کمکم کن.......

پرنیان جون الهی عزیزم درکت میکنم ......ایشالا که یه نی نی سالمو صالح بیاری گلم به زودی...

خوش آن دمی که بهاران قرارمان باشد،ظهور مهدی زهرا بهارمان باشد.اللهم عجل لولیک الفرج...
2740
منم دو بار اینجوری شدم، نطفه تشکیل میشد ولی سر یه هفته از بین می رفت، برو دکتر و تحت نظر باش اگه آزمایش همسرت نرماله احتمالا خودت کم کاری تخمدان داری
دختر نازم، عروسکم، تو معجزه ی خدایی، پسر قشنگم تو هدیه ی خدایی
آخه روز بعد آزمایش بی بی چکم مثبت شد بازم هنوزم درد داره سی ن ه هام ....

ما همه جور آزمایشی دادیم هردومون سالمیم آخه ....

خودمم تخمدانام خوبه اسپرم شوشو هم نرماله نمیدونم چرا اینجوری شد...........
مرسی.اتفاقا منم شد دومین سقطم.

من که تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که شاید بارداری کاذب باشه.

چون منم هفته های 4-6-7 سونو دادم.هیچ چیز نشون نمیداد.خیلی برام جالب بود.

من که میخوام برم دکتر.

سی نه های منم هنوز درد داره.الان 2 ماهه.البته فقط چپ.
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
انسیه جون چه جوری آخه کلا لکه بینی م هم قطع شده ...

انسیه جون شما الان نی نی داری؟
2706