2733
2734
خیره طلا و و دستبند و النگو برای خانوما خیلی خوبه .به همسر یا فرزند تعبیر میشه .کفگیر هم برکته . ای ...

مرسی گلم طلا یا النگو ب معنی بچه دختر یاپسر

خدایاااااباتمام وجودم میخوام بگم شکررررررت😍😍برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله فوت کرده بزرگه در چه حالو نمیدونم چجوری بگم ولی خودش زندگی خودشو خراب کرده و هدرش میده سر ارث دع ...

اون مارها دشمن  هستن .بعضیام میگن ماله .اون خنده بلند پسر  از غمه .

مادر نگرانه و کمک میخواد .کلا تو اون خونه اوضاع خوب نیست .خدا کمک کنه خالتون به آرامش برسه .

2731
مو در حکم ابرو هست .حالا خود بیننده ببینه با کاراش آبروی مرده رو می‌بره یا زیاد میکنه؟

سلام یه خواب دیدم که مامانم موهاشو کوتاه کرده ولی موهای کوتاه شده اش خونی بود ولی روی سرش نه مرتب و خوشگل شده بود، مادرم فوت شده، تعبیری داره؟ 

سلام یه خواب دیدم که مامانم موهاشو کوتاه کرده ولی موهای کوتاه شده اش خونی بود ولی روی سرش نه مرتب و ...

خدا رحمت کنه مادرتو از بچه هاش یا نزدیکاش ناراحت نیست؟ یا ناراحتی برا عزیزاشون  بوجود نیومده جدیدا؟ 

من خواب مادرم فوت شده ام رو دیدم :وارد آسانسور شدم مادرم رو دیدم با موی سیاه خیلی کوتاه و جلوی سرش هم خیلی کوتاه و ناجور کوتاه شده بود ازش پرسیدم موهات رو چرا سیاه کردی؟ کفت آخه... بعدش از خواب بیدار شدم، برام جالب بود چون مادرم هیچوقت به رنگ مشکی علاقه نداشت و همیشه رنگ مو های روشن رو انتخاب میکرد، کسی تعبیر خواب من رو بلده!؟

چون دو مدل داشتی ،احتمالا با هم فرق کنه جنسشون .شایدم دوقلو باشن دخترو پسر 😊

سلام عزیزم

اتفاقی این تاپیک و دیدم گفتم ازتون سوال کنم

من مادرم پارسال فوت کرد، براش چند روز پیش کتاب قران وقف مسجد کردم شبش خاب دیدم تو‌خوته اش نشستم موهام شونه میکنم اونم میاد میشینه ک موهاشو شونه کنم بعد میگه میبینی چقد موهام کم پشت شده؟ ( تو خاب کم پشت بود). قبل فوتشم سالهای اخر بخاطر دیابت موهاش خ ریخت و کم شد و همیشه غصه میخورد

تعبیزش نمیدونی چیه؟

2740
گاهی شانسی.

عزیزم اگر بلدی من یه خواب رو سه بار دیدم و هرجا گشتم تعبیرش پیدا نکردم 🙁واقعا نمی‌دونم تعبیرش چیه میشه بگم؟؟

البته اگر مزاحم نیستم 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
ان شالله خیره

عزیزم من الان پنج ساله متاهلم و خیلی دلم میخواد صاحب خونه یا زمین بشیم دیشب دیدم یکی از اشناها داره خونه میسازه منم ته دلم بدجور دلم خواست منم خونه دار شم بعد شبش  دعا کردم و خوابیدم 

خواب دیدم خانوادم بهم چندتا النگو و انگشتر طلا و چند تیکه طلای دیگه دادن 

سلام عزیزم اتفاقی این تاپیک و دیدم گفتم ازتون سوال کنم من مادرم پارسال فوت کرد، براش چند روز پیش ک ...

خدا رحمتشون کنه .اینکه موهاتو شونه کرده یعنی بهش رسیده خیراتت .و اینکه موهاشون ک‌م پشت بود یعنی خیلی احتیاج داره به خیرات .شایدم تو خواب  موهاشون که ریخته بود برات یاد آوری شده .

عزیزم من الان پنج ساله متاهلم و خیلی دلم میخواد صاحب خونه یا زمین بشیم دیشب دیدم یکی از اشناها داره ...

شاید خوابت داره میگه که همت کن و از خانواده هم کمک بگیر تا بتونی به آرزوت برسی

درین حدود دیگه وگرنه ادعای یوزارسیف ندارم گلم 😁

یوزارسیفه هستی شما (مونث )😂😂😂

خب من تاحالا سه بار خواب دیدم که۱۴ قلو پسر به دنیا آوردم😐هرجا گشتم چیزی پیدا نکردم 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2706