2733
2734
عنوان

خرید دوربین عکاسی

3838 بازدید | 23 پست
سلام...
من تصمیم دارم یه دوربین عکاسی بخرم...ولی هنوز به نتیجه نرسیدم ...از شما میخوام کمک کنید تا بتونم دوربین خوبی بخرم...دوربینی میخوام که خیلی حرفه ای نباشه...نیمه حرفه ای باشه...کیفیت عکسش هم عالی باشه زوم اپتیکال خوبی هم داشته باشه...

شماهایی که دوربین دارین و ازش راضی هستید ممنون میشم کمکم کنید...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام من دوربینSX20 کانون دارم .بعد از کلی تحقیق انتخابش کردم، 4 ماه خریدم و واقعا ازش راضیم . هم کیفیت عکسش عالیه و هم فیلمبرداری hp داره. زوم تا 80 برابر داره (اپتیکال 20 برابر و دیجیتال 4 برابر) و در زوم بالا خیلی کیفیت تغییر نمی کنه. LCD چرخان داره، دستخورش عالیه، محل تعبیه فلش مناسبه، قابلیت نصب لنز داره و .... (هر چیزی که یک دوربین ایده ال میتونه داشته باشه)
راستی باتری قابل شارژ میخوره . با هزینه لنز،کارت حافظه 8Gig توشیبا، 2 سری باتری قابل شارژ کانون، شارژر کانون و کیف دوربین جمعا 510 تومن دادیم. البته با گارانتی ایده ال که انصافا خوب کار میکنن
2728
سمیرا جان...ممنونم از توضیحت لطف کردی....

اتفاقا کانن sx20 هم جزء کاندیدهام هست...فقط چیزی که یکم مرددم کرده عدم پشتیبانی این دوربین از فرمت غیرفشرده تصویر (RAW) هست...وگرنه دوربینه عالی هست...
سلام

توصیه من خرید از محصولات canon هست
ولی در هرحال اگر تشریف ببرید به سایت
www.digikala.com
می تونید دوربینهایی که می خواید رو در سطح بودجه تون ببینید و باهم مقایسه کنید
فقط یادتون باشه قیمتهای دیجی کالا معمولا 10% بالای قیمت بازار هست که اینم بدلیل خرید اینترنتیش هست که کالا رو میاره دم در خونه
من تابحال ازش خرید نکردم و صحتش رو نه تایید می کنم نه تکذیب
توصیه من اینه که دوربین مورد نظرتون رو اونجا پیدا کنید و بعد تشریف ببرید جمهوری یا هرجای دیگه که می شناسید خرید کنید .

+ اگر گرفتن عکسهای پانوراما براتون مهمه بی خیال کانن بشید و به سونی فکر کنید
+ ولی درحالت کلی کیفیت عکس و فیلمبردای کانن چیز دیگریست .
+ اگر تلوزیونتون lcd و بخصوص full hd هست حتما به دوربینی فکر کنید که فیلمبردایش لااقل hd باشه چون زیر hd در تلوزیونهای lcd تقریبا قابل دیدن نیست
+ با بودجه ای بین 300 تا 400 یک دوربین با کیفیت عکس عالی و فیلمبرداری hd خوب می تونید تهیه کنید
+ زیر 300 هم البته انتخابهای بدی ندارید . حتی اونجا هم فیلمبرداری hd وجود دارد
+ ولی نزدیک 200 دیگه باید روی یک فیلمبرداری کاملا معمولی فکر کنید . اما اونجا هم دوربین های سری a کانن عکسهای خیلی خوبی می گیرن
2740
Canon G10

خیلی عالیهههههههههه ... یه عکاس حرفه ای بهم پیشنهاد دادم بخرم و ازش راضیم ... حدودا 600 ,700 خریدمش ...

http://www.google.co.uk/images?hl=en&q=canon%20g10&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1280&bih=828
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
بابای خرزوخان ممنون...لطف کردید... این سایت که شما معرفی کردید هم دیدم...از توی اون سایت تونستم 6 تا دوربین کاندید کنم...تصمیم دارم تا 500 تومن خرج کنم... در مورد قیمت اتفاقا قیمت دیجی کالا خیلی بهتر از جمهوری هست مثلا دوربین sony HX1 تو خود نمایندگی سونی 536 تومن هست در صورتی که دیجی کالا اونو به قیمت 465 تومن میده...البته به گفته ی خودشون این اختلاف قیمت به خاطر نوع گارانتیشون هست...ولی من اعتماد ندارم که از دیجی کالا خرید کنم...
عزیزم ... من G11 رو امتحان نکردم .. ولی عکسایی که با G10 گرفتم عین پوستره ... خیلی قشنگ شده ...

نویزی من ندیدم و اگر آقای غضبان پور و کتاباشو بشناسید عکساشو همه با G10 گرفته و خودشون بهم معرفی کردن ...

میتونید برید نمونه عکساشونو تو کتاباشون فقط یه نگاهی بندازید و خودتون قضاوت کنید ...

من به همه اینو پیشنهاد میکنم ...

موفق باشی عزیزم
خواهش میکنم نانای جان ...

آقای جاسم غضبان پور .... http://www.ayar.ir/memari/News.aspx?id=48 من رو نت عکسی ازشو ندیدم ...

خونشون که رفته بودم کتاباشونو دیدم ... فوق العاده ست ... همرو با Canon G10 میگیره ... عکسهایی که از بالا با هلیکوپتر گرفته بسیاررررررر قشنگه ... و خیلی دوربینارو امتحان کرده بودن و تاکید داشتن این بهترینه نصبت به قیمتش ...

میتونید برید کتابفروشی فقط کتاباشونو باز کنید و عکسارو ببینید ...

موفق باشید
2706