2733
2734

یه متخصص هست کارش عالیه ماکلاخانوادگی اونجامیریم بااینکه تخصصش نوزادهست.قبلافلکه دوم تهرانپارس مطب داشت الان خبرندارم. مطب اصلیش میدان رهبربعدازخاک سفیدتهرانپارسه. دکترمحمدزالی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه متخصص هست کارش عالیه ماکلاخانوادگی اونجامیریم بااینکه تخصصش نوزادهست.قبلافلکه دوم تهرانپارس مطب د ...

دکترخوبیه ماراضی هستیم به خیلی ازآشنایان معزفی کردیم امیدوارم شماهم براتون رضایت بخش باشه09122330537موبایل خوددکترهستش. ا

2740

من سمت خیابون شریعتی تو دوراهی قلهک یه متخصص کودکان و نوزادان خوب میشناسم که تو کارش حرف نداره

دکتر علی فرجی بهترین متخصص اطفال و نوزادان

کارش حرف نداره 

بهتر قبل از مراجعه وقت بگیرید چون همیشه مطبش شلوغ و حتی مشاوره آنلاین هم داره که کار راحت کرده

من سمت خیابون شریعتی تو دوراهی قلهک یه متخصص کودکان و نوزادان خوب میشناسم که تو کارش حرف نداره دکتر ...

اینم آدرس دقیق دکتر علی فرجی که برای دوستانی که مثل من دنبال یک متخصص خوب و خبره برای کودکانشون هستند میزارم

خیابان شریعتی بالاتر از دوراهی قلهک ساختمان پزشکان سپهر , پلاک ۱۴۲۵ , طبقه ۳ , واحد ۱۳