2733
2734
عنوان

کریر بخرم با ساک حمل

721 بازدید | 46 پست
سلامدوستای گلم.نی نی هام دهه اول آبان میان انشاله نظرتون کدوم مناسبتره و کارایی بیشتری واسم داره؟
دلم میخواد برم یه جای دور....خیلی دور....تک و تنها....یه جایی اونورتر از ابرا....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آرا گل جان قنداق فرنگی گرفتم.ولی واسه اینور اونور بردنش موندم.دوستم میگه کریر نخر سنگینه.ساک حمل سبکتره
دلم میخواد برم یه جای دور....خیلی دور....تک و تنها....یه جایی اونورتر از ابرا....
2728
من تصمیم گرفتم کریر نخرم آخه تا چهار پنج ماهگی قابل استفادست اونم اگه مجبوری خودت رانندگی کنی وگرنه که بغلت میگیریش بعدشم میگن واسه ستون فقرات بچه خوب نیست مدت زمان کوتاه میشه نی نی رو توش گذاشت
فاطمه جون من چون میخوره به فصل سرما زیاد بیرون نمیرم .واسه بیمه بردنشون یا خدای نکرده دکتری چیزی. کریر سنگین نیس؟
2740
من کریر نخریدم چون سنگینه کی می خواد هی بلندش کنه یه پتو اسپاینایی خریدم یه قنداق فرنگی فانتزی که پاداره خیلی بامزست
گر نگهدار من آنست که خود میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
قنداق فرنگی و پتوی اسپانیایی گرفتم واسشون.نمیدونم واسه کریر و ساک حمل چیکار کنم.چون ماشالله دو تان بچه هام.کریر یا سک حمل.....؟
2706