2733
2739
عنوان

چرا1سال شدومن هنوز مامان نشدم؟

1357 بازدید | 24 پست
سلام دقیقا 1سال شده و هنوز از نی نی خبری نیست میخوام برم پیش دکتر هم میترسم وهم نمی خوام بیشتر طول بکشه میشه کمکم کنید.
ممنونننننننننننننننننننننننننننننم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
manam mahe dovome ke eghdam kadam va kheyli mitrsam . taze ba doctor ham harf zadam gofte age ajale dari daroo edam behem ampoole hcg va ghorshaye metformin va medroxy porjestron dad.hanooz nakhordam benazaretoon bokhram?
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟
ایخدا ................. منم باردار نمیشم
عجیبه دقت کنین توی روابط نامشروع یارو همون بار اول بچه دار میشه و سقط میکنه ولی توی روابط مشروع قربونش برم لطف و عنایتش رو دریغ میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!
رو بعضیها باید برچسب زد: تست شد آدم نیست....
2740
اعصابم بیشتر از این بهم ریخته که دکتر ورپریده اجازه عکس رنگی رو نمیده!!!! خسته شدم از اینکه هر ماه به امید ماه دیگه موندم
عکس رنگی لااقل نشون میده چه مرگمه
2ساله ازدواج کردم یه بار سقط کردم البته خودمون خواستیم متاسفانه الان مثل سگ پشیمونم .. در حال حاضر 7ماهه جواب نگرفتم
خیلی ناامیدم
ماه قبل 6روز عقب انداختم . از نیمه دوم سیکل تا روز شروع پریود لعنتی مدام حالت تهوع داشتم طوری که فکر میکردم باردارم ولی نبودم!!!! ماه قبلشم که هر علامتی رو که بگین داشتم ولی بازم نشد ... این ماهم که نور علی نور هیچ علامتی ندارم................ یعنی به زودی پریود میشم
مرسی از همتون من 3 سال بعد از ازدواج اقدام کردم و حالا 1 ساله که منتظرم ماه سوم و هفتم رفتم دکتر ویک سری آزمایشات اولیه دادم مشکلی نبوده ولی دکترم گفت آزمابشات اصلی بعد از یک سال
elahiiiiiiiiiiiiiiiiii che delet pore narges joon baba b khiyal
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟
2706