2733
2739
ممنون انشاالله . چقدر دستمزد گرفت ؟ راستی نگفتی از گلپایگانی راضی بودی ؟؟

کلا ۳تومن شد پارسال،البته زنداییم هم یه ماه نشده مثل من سز شد گفت هزینه اش زیاد نشده

ازگلپایگانی راضی بودم،ولی تیم اتاق کودک نه،چون پسرم خیلی کوچیک بود و قدرت مک زدن نداشت خیلی اذیتم میکردن ،که باید حتما شیرخودت روبدی

و ماجرا ها داشت...من هم به ریاست شکایت کردم و اونا طلبکار ریختن که چرا شکایت کردی و این حرفا منم تا خواستم جواب بدم وسط حرفام گریه ام گرفت

ولی در کل زبونت دراز باشه حله،مشکلی برات پیش نمیاد

یادت باشه اونجا بیمارستان خصوصیه کسی بهت چیزی گفت بزن نصفش کن😉😉😉

قیافه همسرم وقتی اولین بار بهش گفتم حسود پلاستیکی😒😵😲(اینو هم از نی نی سایت یاد گرفتی؟؟؟؟نی نی ساااااااااااایت می کشمت😠😡😤)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کلا ۳تومن شد پارسال،البته زنداییم هم یه ماه نشده مثل من سز شد گفت هزینه اش زیاد نشده ازگلپایگانی را ...

ان شاالله ک همه چی برام خوب پیش بره . اخه شنیدم گلپایگانی خیلی کهنس و قدیمیه. مثلا اتاقاش تمیز بود ؟

ان شاالله ک همه چی برام خوب پیش بره . اخه شنیدم گلپایگانی خیلی کهنس و قدیمیه. مثلا اتاقاش تمیز بود ؟

عزیزم بیمارستان های قم همه اش بجز امام رضا قدیمیه

امام رضا هم برای تامین اجتماعیه

ولی بیمارستان گلپایگانی تمیز بود مخصوصا توالتش😂😂

منکه خیلی راضی بودم

میتونی بری برای بازدید،من روز قبل زایمان رفتم

قیافه همسرم وقتی اولین بار بهش گفتم حسود پلاستیکی😒😵😲(اینو هم از نی نی سایت یاد گرفتی؟؟؟؟نی نی ساااااااااااایت می کشمت😠😡😤)
2728
عزیزم بیمارستان های قم همه اش بجز امام رضا قدیمیه امام رضا هم برای تامین اجتماعیه ولی بیمارستان گل ...

آره هنوز زوده ولی منم میرم یه چن وقت دیگه سر میزنم ببینم چجوریه. من تازه تو ۲۲ هفته هستم .

اتاقاش چن تخته هستن ؟چون من اتاق خصوصی نمیخام بگیرم. خیلی شلوغ نیس اذیت بشم ؟

سلام خانوما دکتر ب من گفته ک نمیتونم طبیعی زایمان کنم و باید سز بشم حالا نمیدونم میشه آخر هفته سی و هفتم بجه بدنیا بیاد یا نه چون دوس دارم روز تولد همسرم باشه 

به تو احتیاج نه... به تو اعتیاد دارم...
آره هنوز زوده ولی منم میرم یه چن وقت دیگه سر میزنم ببینم چجوریه. من تازه تو ۲۲ هفته هستم . اتاقاش چ ...

۲تخته است،شلوغم هم نیست

2740

من اگر برگردم عقب هم بازم سزارین می کنم و حتی زایمان اولمم که زبیعی کردم اونم سزارین می کنم. چیه طبیعی؟ همش درد و جیغ و واژن هم که کلا می ترکه. من پیش دکتر  لیلا تدین  سزارین کردم خیلی دکتر مسلطی هستن و بهت آرامش میده

آره عزیزم اختیاری بود و گرفت ایشالله نی نی شماهم سلامت بدنیا بیاد

عزیزم سزارین اختیاری که انجام دادی دکترت چقدر ازت پول گرفت؟؟؟

دختر نازم ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۹ میاد بغلمون😍👨‍👩‍👧❤🍃🎀🎉
2706