2733
2739

خیلی جاها گذشتم ولی نویسنده خوب برای سایتم پیدا کنم ولی هر نویسنده پیدا کردم یا وقتش پر بود میشه منو راهنماییم کنید که یک کسی که بتونه برام محتوا تولید کنه و از کجا پیدا کنم.با تشکر مجله مگ روز

دیوار اگهی میزدی 

پول باید بدی نویسنده زیاد 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من نویسنده ام😊موضوع سایت چیه

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
2738
سایتم مجله اینترنتی است. میتونید با سرچ کلمه مگ روز پیداش کنید 

سایتتون و دیدم ... خواهرم کاراموزه شرکته استادش با همین مضمون بوده ... نمیدونم چه مقدار مهارت مدنظرتونه ... شرایط و دستمزد رو میگین ؟