2737
2739

من نزدیک ده سال عضو اینجام. کاربرایی دیدم  که به جز روانی  هیچ اسمی نمی تونم روشون‌بذارم  . چند تاشون که یادم مونده بگم.

روزگاری در سرزمین نی نی سایت  کاربری می زیست که با هزار دوا و دکتر  سه قلو باردار شده بود    وی دارای تاپیکی بسیار پر بازدید و پر گفتگو بود زیرا  به باقی خانم ها انواع مشاوره جهت  باردار شدن و چند قلو زایی این سری مسائل می داد   خلاصه کابری شناخته شده بود  همچنان که به لحظات ملکوتی  زایمان کاربر مذکور  نزدیک میشدیم  خبری  سایت را ترکاند   !وی در دورانی که خبری اینستا مینستا نبود دارای وبلاگ روز نوشت بود . دوستانی که پای خاطرات و روز نوشت های وی بودند با خبری تلخ  در وبلاگش مواجهه شدند که توسط همسر وی نوشته شده بود!  !!!!فوت کاربر  مذکور  سر زایمان سه قلوها ....آاااااخ که چه ولوله ای در نی نی سایت به راه افتاد چه خشتک ها که دریده نشد  و چه افکار عمومی که ری......نشد توش.چه انواع ختم و دعا ها که به راه انداخته نشد چنان فشار وارده زیاد بود که مسولین سایت دست به کار شده   و فهمیدند کاربر خااعاااک بر سر اصلا فوت ننموده   و  خااعاکر بر سرتر  اصلا باردار نبوده   و خلاصه ماه ها اهالی نی نی سایت را اوسکل نموده و در نهایت  میخواست در اوج خداحافظی کند که فهمیده شد روانی چند کاربره ای بیش نبوده و قطع دسترسی شد و امیدوارم دیگه اینجا نباشه  چه مشاوره های بارداری که نداااااد. روانی خاعاک بر سرت  

۲-کاربر بعدی  میگفت یازده سالشه   خیلی هم فعال بود و خلاصه همه جا قسم و ایه که من یازده سالمه ولی خیلی می فهمم تازه در مورد انواع رواه های بارداری از آ وی اف و این قبیل مسایل مشاوره میداد اون بیشتر خودشو اوسکول کرده بود   .از سرنوشت وی خبری در دسترس نیست

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.

یکی هم بود میگفت وقتی با شوهرش دعواش میشه شوهرش اونجاشو بیرون میاره رو فرش و مبل جیش میکنه🥶😱

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

کاربر سمج و گیر خیلی داره اینجا

گاها شده وسط بحث گفتم باشه حق با شماست ولی ول کن نبوده حتی درخواست دوستی داده اومده پی وی بقیه حرفاشو زده

یا بعد دوماه یه بار تو یه تاپیک دیگه منو دید سریع ریپلای کرد بحث دوماه پیش و باز کرد

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

یه کاربر روانی بود بنام رزیتا وای روز اخر که سایتو ول کرد یه نامه بلند بالا برا کاربرا نوشت و همرو فحش کرد و به یه کاربر افغان فحش داد

اسکلی بود برا خودش

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2740

یکی میگف از بوی خون روی نوار خوشش میاد 😐

اینکه فک‌میکنن داداش هاشون بهشون نظر داره 

جلو باباهاشون روسری سر میکنن 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

دیوونه های سایت زیاد شدن ، هر روز از مورد جدیدی رو نمایی میشه ، کدومو بگیم ؟😕

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

یکی هم بود فقط روزانه تاپیکای ختم قران و این چیزا میذاشت کلا خیلی هم معنوی و مذهبی و بسیاار مثبت بود   و کلا همه میشناختنش از بس فعال بود و همه دوستش داشتند تا اینوه با چند تا از بچه های سایت اشنا شده بود و اینا رفته بودند سر قرار چشمتون روز بد نبینه ازیناا بوده💃💃 بعد اینام میرن پیش مسولین سایت چوقولی🙃چک می کنند میبینند روانی چند کاربره بوده با یه کاربری اهل دین و دیامت با یه کاربری دیگه ضد دین و دیانت این دیگه تهش بوداااا با خفت و خاری پرتش کردن از سایت بیرون

ی دیوونه ای هم امروز تو تاپیک دختر ۱۳ ساله ک گوشی نداشت میگف بچه هارو باید کتک زد تا پرو نشن بعد گفتم کلم علم روان شناسیو بردی زیر سوال گف اگه کتکت میزدن اینقدر زبونت دراز نبود

2706