2733
2734

من برای اولین بار درست کردم خیلی خوب شد یه چیزی بین کیک ودسر میشه 

به خودت ایمان داشته باش تو قویترین شخص زندگی خودت هستی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنون بگو 

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2728
2738

حالا تو این قرنطینگی  پنیر ماداگاسکار از کجا گیر بیارم  

میخواستم از امروز شروع ب کیک پزی کنم ولی خدا نخواست   

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
حالا تو این قرنطینگی  پنیر ماداگاسکار از کجا گیر بیارم     میخواستم از امروز شروع ب ...

میتونی از هر پنیر خامه ای استفاده کنی من از پنیر خامه ای بسته کوچک  صباح استفاده کردم

این که خیلی سخته بیا من بهت یاد بدم ارد ماست تخم مرغ شکر هم بزن توو تابه روغن بریز دو طرفش رو س ...

عزیزم کیک معمولی که کاری نداره من چون خیلی دنبال دستور این کیک بودم حالا که خودم درست کردم دستورشو گذاشتم تا اوناییکه دوست دارن استفاده کنن

2706