2733
2734
عنوان

شوشو برام پابند خریده ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 2169 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
2731
2740
عروسی اگه جدا بود رسیدی زنونه دربیار یکیشو
ولی جلو روش حتما بنداز
اگر ازش متنفر هم هستی عوضش نکن
مردا از این کار خیلی نتیجه گیریای بدی میکنند
درضمن تو خونه هم جفتشو بنداز جلو چشمش
لذت میبره و میفهمه قدرشو میدونی
یک “حقیقت مضر” همیشه بهتر از یک “دروغ مفید” است . . http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=25185
خیلی شیکه من همیشه به پا دارم
البته یکی به پا دارم
اما می تونی دوتاش رو هم بندازی ولی دیگه دستبند و اینا نداز با حلقه انگشت پا
من هر از گاهی تو هر دوپا انداختم
دوست دارم زیاد
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
منم طلاش نمیدوستم زیادم ظریف نیست اتفاقا تا شوشو داد دستم گفتم وای چقدر ضمخته بیجاره خورد تو ذوقش بعدش گفتم نه به پام میاد
هههه کفتم دیکه جیزی برام نمیخره

ولی در اصل خوشم نیومد زیاد کاش یه چیز دیکه خریده بود
2706