2737
2739

😁😁😁😁😁❤❤❤

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

میرید مهمونی به صاحب خونه دست ندید اما غذاشو بخورین چون با کونش آشپزی کرده😐

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738
میرید مهمونی به صاحب خونه دست ندید اما غذاشو بخورین چون با کونش آشپزی کرده😐

😓😓😓خوب گرمای اجاق ویروس ذو‌میکشه 

این چ‌مثالیه حالم بد شد

نترس و غمگین مباش ، ما تو را نجات میدهیم (عنکبوت۳۲)   
😓😓😓خوب گرمای اجاق ویروس ذو‌میکشه  این چ‌مثالیه حالم بد شد

کفگیر ملاقشم میپزه؟ یا مثلا دیسی ک توش برنج میکشه؟ بشقاباشو چطور همشونو میپزه🤔

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
کفگیر ملاقشم میپزه؟ یا مثلا دیسی ک توش برنج میکشه؟ بشقاباشو چطور همشونو میپزه🤔

خوب عزیزم اگه بخوایم ب چنین چیزهایی هم فکر کنیم ک خودمونم مثل بقیه ایم 

من کلا خرید عید هم نرفتم چ برسه مهمونی ولی در کل انشالله ک یا این ویروس درگیر نشیم

نترس و غمگین مباش ، ما تو را نجات میدهیم (عنکبوت۳۲)   
خوب عزیزم اگه بخوایم ب چنین چیزهایی هم فکر کنیم ک خودمونم مثل بقیه ایم  من کلا خرید عید هم ...

اصلا متوجه جنبه ی فان پستم نشدی نه