2733
2734
سلام دوستان
من یه یک چیزی در مورد راهی برای افزایش شیر شنیدم و خودم امتحان کردم که دیدم عالیه گفتم به شما هم بگم که شیرتون زیاد بشه و نی نی های خوشگلتون شیر حسابی بخورن
رازیانه خشک به شدت باعث افزایش شیر میشه که البته چون خیلی خوشمزه نیست بهتره اونو با نعنا خشک قاطی کنین و بریزین توی ماست به اندازه ای که ماست سبز بشه و روزی حداقل 2-3 بار بخورین خودتون می بینین که شیر یه دفعه و در عرض یک روز فواره میزنه ... در مورد من که اینجوری بود من اینو قبلا در مورد 2 تا زن برادرام هم دیدم که معجزه کرد و حالا خودم دارم می خورم و شیرم همینطور میچکه به طوری که همش لباسم خیسه و خیلی بیشتر از نیاز دخترم شیر دارم ........ خدا رو شکر
این موضوع رو به دکترم هم گفتم و اونم تایید کرد که رازیانه چنین اثری داره و گفت که در ترکیب قطره های شیرافزا هم از رازیانه استفاده میشه و مسلما رازیانه خشک خیلی بهتر از اسانسش است که توی قطره های شیر افزاست ....
البته شنیدم که مامانهایی که نی نی پسر دارن نباید بخورن چون رازیانه هورمون زنانه داره .... !!!! به نظرم این نباید درست باشه چون اگه درست باشه این مامانا نباید قطره شیرافزا هم بخورن ولی خب بهتر دیدم بگم تا اونایی که پسر دارن با احتیاط بیشتری مصرف کنن .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون انشالا وقتی خدا خواست و مامان شدم حتماااااااااا امتحان میکنم و برات دعا میکنم که تجربه مفیدت و در اختیارم گذاشتی دوست خوبم.
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت
2740
من همینو از دکترم پرسیدم و انوم جواب قطعی بهم داد و خیالمو راحت کرد ::::

گفت رازیانه برای مردها بده نه برای نی نی ها ، چون هنوز بیضه شون فعال نشده

گفت خوردن رایانه برای مادر ی که بچه اش پسره هیچ هیچ هیچچچچچچچچچچــــــــــــــــــــــــــــــــ اشکالی نداره خیالتون راحت
وای من که دیگه کم اوردم هرچی می خورم شیرم زیاد نمیشم در ضمن شیرم هم ابکی هیچی تاثیر نداشت من رازیانه زیره وتم ریحان رو گرفتم پودر کردم میریزم تو اب می خورم ولی بازم تاثیر نداره اگه چیزی دیگه ای می دونید بهم بگید تا بخورممممممممم
شیر کنجد ماهی ابگوشتو..... هم خوردم ولی بی تاثیر بوددددددد
وای من که دیگه کم اوردم هرچی می خورم شیرم زیاد نمیشم در ضمن شیرم هم ابکی هیچی تاثیر نداشت من رازیانه زیره وتم ریحان رو گرفتم پودر کردم میریزم تو اب می خورم ولی بازم تاثیر نداره اگه چیزی دیگه ای می دونید بهم بگید تا بخورممممممممم
شیر کنجد ماهی ابگوشتو..... هم خوردم ولی بی تاثیر بوددددددد
مامان سارا جونم دختر من 8 روزه است اما زن برادرم با همین روش تا 2 سال به دخترش شیر داد و وقتی هم از شیر گرفتش تا 2 ماه شیر داشت
مامان آرش مرسی که گفتی برای نی نی های پسر مشکلی نداره
2706