2733
2734
سلام خانوما، شب همه بخیر

من 41 ساله هستم و بارداری دومم رو تجربه می کنم. اواخر اسفند ماه نی نی بدنیا می آد.
راستش من دوازده سیزده ساله که در محل کار فعلیم کار می کنم. نمی تونم مرخصی طولانی مدت بگیرم و چون محل کارم دانشگاه هست دوست ندارم با شکم جلوآمده برم اونجا، در واقع از همکارای آقا و دانشجوها خجالت می کشم، مطمئناً از دی ماه هم شکمم حسابی جلو میاد و واقعا دوست ندارم:(

به نظرتون چه کار کنم؟! چه راه حلی به ذهنتون می رسه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

41 سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا زودتر به فکر بچه نبودید؟......به نظر من بهتره که به روی خودت نیاریو خیلی ریلکس برخورد کنی تا دیگران بهت حساس نشن
قرارمان فصل انگور....شراب که شد بیا.... تو جام بیاور و من جان.....جام را پر از جان کن...هراسی نیست تو خوش باش همین مرا کافیست
2728
مرسی از لطفتون، یکی از همکارام مرداد زایمان داشت،اونو که دیدم چشمم ترسید، بیچاره ماه های آخر چادر سرش می کردکه شکمش پیدا نباشه!:(

ادینا جان، بارداری دوممه، یک دختر 7 ساله دارم بعدش هم دو تا بارداری ناموفق داشتم....حالا مساله ی سن انقدر مهمه؟
از حالا مانتوی گشاد بپوش که همه چشمشون عادت کنه.یکی از سال بالایی های من همین کارو کرد گرچه من خودمم الان که ماه آخرم با اینکه چادری هستم خجالت میکشم برم بیرون.فکر میکنم همه نگام میکنن.از ماه هفت هم دیگه سر کار نرفتم
من که اصلاً نمی تونم چادر سرم کنم، همین مقنعه و مانتو رو هم بزور تحمل می کنم.

آره ، ولی خب ظاهرم برام خیلی مهمه، سر حاملگی اولم ظاهرم بهم نخورد ولی این بار از همین اول ورم کردم و خیلی زشت شدم، حتی چاق هم شدم یک کمی:( خدا آخر عاقبتشو بخیر کنه!
2740
وای خجالت برای چی؟
شما بهترین حس دنیا رو داری تجربه میکنی و هر جوری باشی خیلی هم زیبا هستی
توو کشورای دیگه وقتی یه زن 60 ساله باردار میشه کلی افتخار میکنه و خبرنگارا میرن چیلیک چیلیک ازش عکس میگیرن و هواش رو دارن
بیخیال همه ، لذت ببر و به خودت و نینی افتخار کن فرزانه خانوم
عزیزم هیچ نگران نباش
اتفاقا برخورد همکارهای مرد خیلی بهتر از همکارهای زنه!
منم که پارسال باردار بودم ، کلی همکارهای مردمون تحویلم میگرفتن!:)
هرچی میخواستن بخورن اول به من میدادند
به نظر من با این مساله با غرور و افتخار برخورد کن!
محیط کار من بانکه و ناگزیر کلی آدمهای مختلف رو میدیدم!
مهم نیست و اصلا بهش فکر نکن
خیلی زود میگذره
مبارکت باشه عزیزم ..
من تا اوایل ماه 8 میرفتم سرکار...افتخار هم میکردم حامله هستم...اصلا هم برام مهم نبود مردم چشمشون به شکمم بیفته.اخه میدونستم یه موجود زیبا دوس داشتنی همراهمه.مانتو اسپرت و شیک میپوشدم.
2706