2737
2739
عنوان

میخوام از شوهرم طلاق بگیرم ولی ...

4884 بازدید | 28 پست
همسر من معتاد به شیشه هست دو سال پیش دادگاه انقلاب رفت و دادگاه به خاطر خانواده جرم زندانش رو به جریمه نقدی تخفیف داد تو این مدت هم من بهش شک داشتم ولی خوب نمیتونستم ثابت کنم و اینکه شاید نمیخواستم با حقیقت کنار بیام تا ایتکه هفته پیش مچش رو گرفتم خانواده کثافتش از خونه فراریش دادن که من به پلیس خبر ندم خلاصه الان من یه هفته هست که خونه مامانم هستم با بچه دوسال و هشت ماهه خودم که پسر هست
خبر بهم رسیده که دارن ترکش میدن که البته من دیگه نمیتونم باور کنم مخصوصا اینکه شیشه مصرف میکرده البته اینم بگم هنوز به مرحله توهم و سوء. ظن نرسیده بود
ولی لاغر عصبی بیقرار شده بود و تکلم سریع داشت
پرونده دو سال پیشش هست به عنوان مدرک
مدرک الانم فقط خانواده اش هستند که فکرنمیکنم شهادت بدن
نمیدونم باید چه کار کنم چون میگن اگر ده روز شیشه نکشی آزمایش اصلا نشون نمیده غیر از دی ان آی
که البته از این میترسم که قاضی بگه ای که داره ترک میکنه بورو کنارش باش
من از همه شنیدم شیشه ترک نداره و اگر کسی ترک هم کنه زود برمیگرده
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .
من با موبایل هستم ممکنه نتونم زود جواب بدم و یا غلط املایی زیاد داشته باشم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
اینجور که به نظر میاد خانوادشم دارن کمکش میکنن که تر کنه بهتره تو هم بخاطر بچه ات الان کنارش باشی
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
تنهای عزیز از اینکه شنیدم نزدیک ترین کس تو زندگیت آلوده به این ماده اس خیلی برات متاسفم.

امیدوارم خداوند اراده ای به تو بده که بتونی مسیر زندگیتو تغییر بدی.

من یکی از بستگان درجه یکم شیشه استفاده میکرد. شدیداً

بارها از طریق کمپ ترک داده شد می تونم بگم شرایط مشابه شرایط همسر تو رو داشت با این تفاوت که بچه نداشتن.

بار آخری که همه ازش قطع امید کرده بودن و امیدی برای بهبودیش نداشتن تو یکی از این مراکز ترک به مدت 6 ماه بستری شد . الان خدا رو شکر 10 ماه پاکی داره و قدمهای 12 گانه رو کار میکنه و اینکه همسرش که قهر کرده بود برگشت و دارن با هم زندگی می کنن.
هر زندگی بالا و پایین داره یکی مریضی یکی بی پولی یکی هم اعتیاد . به نظرم یه فرصت بهش بده و با شرط و شروط برگرد و کمکش کن همسر خواهر دوستم 3 بار شیشه رو ترک کرد و بار آخر که ترک کرد توبه کرد الان شکر خدا چند ساله که پاکه و همیشه خودشو مدیون زنش میدونه
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
نیاز جون شیشه مصرف میکرد؟؟؟
مهسان جون وقتی هفت ماهه حامله بودم فهمیدم کاری از دستم برنمیومد
وقتی پسرم پنج ماهه بود با مواد گرفتنش اون موقع به خاطر بچه صبر کردم ولی حالا دیگه خسته ام و باور هم ندارم
وای دوست جونا شما تنها کسانی هستید که میگید شیشه رو میشه ترک کرد
راستش شوهرم مشکلات زیادی داره یکیش خانواده اش هستند و اینکه من دارم با اونا زندگی میکنم
ولی این چیزا با وجود بچه که به پدر احتیاج داره دلیل به جدایی نیست برای من
اینم بگم شوهرم کلا من رو اذیت نکرده و بهم بی احترامی نمیکنه مگر اینکه خودم خیلی بهش گیر بدم
خیلی حالم خرابه
2706