2733
2734
سلام مامانای عزیز

من که دیگه از دست دخترم روانی شدم.

دخترم ا سال و 4 ماهشه. فقط منتظره که من شلوارشو دربیارم. دیگه دیوونم می کنه. دائم دستش جلوشه و خودشو میکنه و میخارونه. تا جایی که جلوش تیکه تیکه میشه و خون میاد.

وقتی میخوام پوشکشو عوض کنم یا حمام ببرم که دیگه هیچی. به خدا این رفتارش دیوونم کرده. خیلی از این رفتارش بدم میاد. خیلی وقته این جوریه. فکر کنم از 10 ماهگی...

چند روزه میبرمش مهد. مربیشم دیوونه شده بنده خدا... ازمایش ادرار و مدفوع داد هیچی نبود. انگل هم نداشت. چند وقت یه بار مارک پوشکشو هم عوض میکنم. انواع پمادارو بهش زدم. وازلین...کالاندولا...زینک... اما هیچی جواب نداده که نداده.

خواهش میکنم یکی به من بگه من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو رو خدا اگه راه حلی سراغ دارین یا دکتر خوبی میشناسین بهم بگین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
مامان پری جون دختر من حساسیت به پوشک داشت.

ببین یهو یه تیکه از جلوش مثل لبو قرمز میشد... متورم میشد... بلد نبود بخارونه... همش نق میزد و گریه میکرد.

من دکتر پوست بردمش دارو داد و تاکید کردم فقط کهنه استفاده کنم... سه روز که دارو استفاده کردم خیلی بهتر شد....

برای خارش هم شربت داد.

4 ماه هم کهنه کردم...

من انواع پوشکهای خارجی و ایرانی رو استفاده کردم فایده نداشت... تا اینکه یکی بهم پوشک پرمیس که ایرانیه پیشنهاد داد...

اون بهش ساخت
دکتر گفت موادی تو پوشکها هست که باعث قارچ گرفتگی پوستهای حساس میشه

دکتر پوست میگفت هیچی مثل کهنه نیست.... مواد شیمیایی نداره.... هر دفعه با اب جوش و صابون بشور .... اگه مقدوره بزار جلوی افتاب خشک بشه....

تا حد امکان هم قبل از مصرف روش اتو بکش
عزیزم یکی از دوستام دخترش کرمک گرفته بود ...در ابتدا چیزی نمیدونست ...تا اینکه متوجه ترشحات کمی توی شورتش شد..مثل زنان...اونم دختر 3 سالشو برد زنان و با من در تماس بود...دکتره هم هیچی نفهمید حتی روی لام تست داد آزمایشگاه.
تا اینکه یه شب بعد 2 ساعت از خواب با جیغ دخترش از خواب میپرن که دیدن داره چنگ میزنه به دستگاه تناسلیش و گریه میکنه ...و دقیقا یه کرمک کوچولو حواشیه وازنش بود..متاسفانه در دختر بچه ها کرمک ماده برای تخم ریزی به واژن هم میره...بالاخره درمان با آلبندازول رو شروع کرد و مساله برطرف شد.
فقط از کهنه استفاده کن برای شستشوی کهنه هم نرم کننده نزن . فقط پودر صابون بزن و خوب شستشو بده . اگه می تونی ماشین شستشوی مجزا براش بگیر . لباساش با بالباسای خودتون قاطی نشه . قارچه احتمالا . پیش دکتر زنان هم ببر. حتما کهنه اش چند ساعت تو آفتاب بمونه.
فصل آفتاب ملایم
2706