2733
2739
عنوان

اینجور وقتها باید به قوم الظالمین چ جوابی داد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 34 پست
نه بابا کلا بی خیال بگذار بگن
مخصوصا اگه بفمهند حساسی بیشتر میگن
یکبار بگو اره چی کار کنم غذا نمیخوره میترسه چاق بشه شما بهش بگید یه خورده بیشتر مراقب خودش باشه خیلیییییییییییییی لاغر شده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه دونه از عکسای دوران مجردیش که خیلی هم بد افتاده و لاغریش رو خیلی نشون میده بزار کنار یه عکس خیلی خوب

از بعد ازدواج و قاب کن بزن به دیوار و اصلا هم نمیخواد توضیحی بدی خلاص
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
بگو اره دیگه این 20 کیلو رو هم بزور من اضافه کرده ولی دیگه خسته شدم از بس بزور بهش غذا دادم می گه من از اول عادت نداشتم خوب غذا بخورم
کار ما شاید اینست که میان گل نیلوفر و قرن پی آواز حقیقت بدویم ...
پدر شوهر منم همیشه عادت داشت میگفت به شوهرم لاغرشدی حالا دقیقا شوهر منم قد بلند و همیجور یه 15 کلیو اضافه وزن داشت بعد عروسی ...

شوهرررررررم هم میزد زیر خنده میگفت بابا تو که نمیدونی این زنه چه عذابی میده منو راحتی ندارم اصلا ... منم کلا نیشم باز

الان خیلی وقته دیگه نمیگه :)))))))))))))
آخه مادرشوهر من اعتقاد داشت که پسرم کپی برابر اصل با پدرشه

منم یه دونه از عکسای بچگی همسرم رو در کنار عکس پسرم قاب کردم و زدم به دیوار

بعد هر کی میومد و میدید میگفت واااااا اصلا شبیه باباش نیست و اینگونه شد که مادر شوهر جان دیگر سکوت اختیار کرد

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)