2737
2734
سلام بچه ها ....من این دوره 6 روز لکه بینی داشتم بعد از 6 روز تازه پریم باز شده و خونریزی دارم الان روز 8 ام هستم بعد از 10 روز باید غسل کنم و نماز بخونم حتی اگز خونریزی داشته باشم؟
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
الان خونریزیم تازه زیاد شده .....اون چند روز لکه بینی رو نماز نخوندم باید میخوندم؟؟
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم این ماه اینطوری بودم ..از روزی که لک داشتی جزو حیض حساب میشه... بعد از 10 روز استحاضه ست...
اگر کم باشه در حد لکه باشه خودتو تمیز میکنی و پد رو عوض میکنی و وضو میگیری و نماز میخونی
ولی اگر بیشتر بود باید برای هر وعده نمازت غسل کنی...
دقیقترش توی رساله هست
من در بستر دلشوره های جوانی، صدای سفید شدن موهایم راشنیدم!
عزیزم تایمی که برای پری گذاشتن 3 تا 10 روز می باشد و بیشتر را بیماری میگویند
اگر شما پری هستین نماز واجب نیست میتونی از سوالات شرعی هم بپرسی
الهــــی و ربـــی من لی غیرک ...
خدایا! تو پناهِ منی وقتی راهها با همه وسعتشان تنگ می شوند...
تا مدت زمانی که دوران پری بوده که نماز و روزه نداره بعد اون اگر قلیله و یا متوسطه است موقع نماز لباستون باید تمیز باشه.....و اگر کثیره برای هر بار نماز خوندن باید غسل کرد........
2740
بچه ها خیییلی ممنون از راهنماییتون ....هیچ ماهی این طور نشده بودم فک کنم این ماه کیست گرفتم که اینطوری شده
عزیزم �ریود تا 10 روزه بیشتر از اون استحاضه است اولش هم باید حداقل با دفعه قبل 10 روز فاصله داشته باشه یعنی اگر شما امروز �اک بشید و کمتر از ده روز بعد دوباره �ریود بشوید استحاضه است و البته استحاضه بر سه نوع است قلیله متوسطه کثیره
مرسی سوده جون

استحاضه قلیله کافی است برای هر نماز طهارت داشته باشی ووضو بگیری
متوسطه روز یک بار باید غسل کنی و برای هر نمازباید وضو بگیری
کثیره هم باید برای هر نماز باید غسل کنی
مرسی مامانای گل

خواهش می کنم
آوینا جان اگر شروع �ریودت با �اک شدن قبل کمتر از ده روز بوده اولش استحاضه بوده ولی می دونی که خدا الرحم الراحمین اون فاصله را قضاکن و تا ده روز صبرکن اگر خدایی نکرده ادامه �یداکرد باز هم استحاضه حساب کن
2706