2733
2734
عنوان

شما بودید اینکارو می کردید؟

411 بازدید | 22 پست

اولین تجربه بارداریمه

خیلی برنامه داشتم واسه اتلیه که به خاطر حضور همایونی این ویروس لعنتی فعلا عقلا و منطقا انجام ندم بهتره

حالا این تبلیغات که ابنجا میشه که عکس معمولی رو به عکس اتلیه ای تبدیل می کنه به نظرتون خوبه؟ تو خونه لباس بپوشم ارایش کنم بعد بفرستم براشون ادیتش کنن؟ یا خیلی تابلو فوتوشاپن؟

زایمانم اخرای اردیبهشته، صبر کنم همون موقعها شاید فروکش کنه این بیماری بتونم برم اتلیه؟

میگم نکنه زابمان زودرس بگیرم هیچ کاری نتونم بکنم😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم بتونی اواخر بارداریت بری

خودتم تو خونه یکم تزیین کن و چندتا عکس بگیر از خودت

اینا که فتوشاپ میکنن خیای معمولیه.. حالا‌ بفرست ببین خوشت میاد قیمتی نداره که

به کجا خواهی رفت با این ویرانی که خودِ تویی...
2731

بد به دلت راه نده ایشالله همه چی درس میشه

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

چن نمونه از کاراشونو ببین اگ خوشت اومده بده برات درستش کنن

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

از اینکه عکس نداشته باشی هیچ اتفاقی نمیافته اما از خونه بیرون نیا که خداینکرده جبران ناپذیره این تبلیعاتم باور نکن مثل عکسهای در حرم امام رضا ع درست میکنند فقط پول حروم کردنه 

عکس بارداری برای ماه آخره  حالا شما همین کارو بکن  بعد اگر خدا بخواد چیزی نشد شهریور هم ...

اخرای اردیبهشت زایمان میکنه

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊

من که اصلا عکس ننداختم حالاالان آرایش بکن یه عکس توخونه بنداز ولی نگهش دار اگه تاآخر فروردین فروکش نکرد بده همونو برات اددیت کنن اگرم فروکش کرد اونموقع برو 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

عزیزم حالا تو خونه عکس بگیر ... مخصوصا یه سفره هفت سین بنداز کنارش عکس بگیر ... 

حالا انشالله اگه بعد عید خوب شد آتلیه میری ... 

ولی خوب عکس بگیر بعدا میتونی بوی سر صبر ببری آتلیه برات فتوشاپ کنن.. 

ولی تو خونه میشه عکس های قشنگ گرفت با سفره هفت سین و اتاقش و ... 

من رفتم هفته پیش. البته جمعه‌رفتم اتلیه اش‌هم اکثرا‌خلوته. دست ب‌جایی‌نزدیم .رفتیم فرت فرت عکس‌گرفتیمو اومدیم . البته‌هنوز‌ندیدیم عکسارو

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706