2733
2739
سلام.من 5 ماهه باردارم.بخاطر شرایط خاصم تحت نظر یه دکترم.اما هزینه سزارینش 2 تومنه.تازه به غیر از مخارج بیمارستان.برامون خیلی سنگینه.من هم بیمه نیروهای مسلح هستم و هم تامین اجتماعی.میشه دکتر و بیمارستانی بهم معرفی کنید که بیمه منو قبول کنن و تو 8 ماهگی قبولم کنن.با خرج بیمارستان و دستمزد دکتر تا 1 تومن هم میتونم جور کنم.تو رو خدا هر کی میتونه کمک کنه.ممنون.
Lilypie Pregnancy tickers

شری جان
یه تاپیکی بود یه بیمه ای رو معرفی میکرد که با استفاده ازون هزینه ی زایمان خیلی کم میشد
مثلا 4.500میشد 3.300 اگه اشتباه نکنم

ولی اسمش یادم نیست بخدا!
بگرد تو تاپیکای یکی دوروز اخیر پیداش میکنی
خدایا شکرت...ممنون که معجزه ت رو نشونم دادی ...پسرم رو به تو میسپارم؛ نگهدارش باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیمارستان چمران فکر کنم قبول کنه . در ضمن فعلا برو تشکیل پرونده بده و زیر نظر اونها هم باش موقع زایمانت برو اونجا

من هم همین کار رو کردم . تحت نظر دستجردی بودم ولی بیمارستان زینب هم میرفتم . تا روز قبل زایمانم تحت نظر دکتر خودم بودم . ولی چون میخواستم طبیعی زایمان کنم و دکتر خودم فقط سزارین میکرد به خاطر همین رفتم زینب
2731
بیمارستان نجمیه
بیمارستان چمران
بیمارستان مصطفی خمینی که خودم رفته بودم
بیمارستان حضرت زینب
بیمارستان میلاد هم که رایگانه به شرطی که سزارین اجباری باشی
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
بیمه ی نیروهای مسلح فک کنم تو بیمارستان چمران کلا رایگان باشه هااااااااااااااااااااااااا

من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
2740
من بیمارستان بقیه الله سزارین کردم که مال نیروهای مسلح هست.......... با اینکه بیمه م طلایی مال فرهنگیان بود قبول کردند.........اگه سزارین طبق دستور پزشک باشه قبول میکنن
دخترم ✿ بهـــار ✿ http://ghasedakmaman.niniweblog.com/
2706