2733
2734
عنوان

تشکر از خدا (هرکی میخواد بیاد تو برای تشکر)هرچند لازم نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 14776 بازدید | 248 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم عاشق خدام بدجورااااااا پارسال هم دخترمو بهم داد ..... هم به طور معجزه وار پولی جور شد و بیشتر بدهیهامون را دادیم ... هم شوهرم از اون کاری که من ازش نفرت داشتم اومد بیرون و یه شغل ثابت خوب پیدا کرد و از همه مهمتر من به ارامش رسیدم

بچه ها به نظر من امشب هر چی از خدا خواستید ارامش را هم حتما بخواید یه نعمتیه که خدای ناکرده تا از دستش ندی قدرشو نمیدونی

خداجونم نوکرتم ..... عاشقتم
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
شبهای عزیزیه خدا بهترینا رو برامون میخواد
همیشه میگفتم عزیزم شکر خدا که محتاج کسی نیستیم واقعا هم اینطوره خدا خیلی کمکمون کرده
یعنی واقعا ما درامدمون خیلی نا چیز بود ولی خدا طوری کرد ک محتاج هیشکی نشدیم حتی پدر و مادر خودم
خدای مهربونم بابت بهترین صدایی که تو عمرم شنیدم صدای قلب کوچولوم ازت ممنونم انشالا دامن همه منتظرا سبز شه یاامام غریب کوچولومو به تو سپردم
2731
ولی شوهرم هیچ وقت با این که دستش تنگ بود نزاشته به من سخت بگذره بخاطر همین خلاقشم خدا خیلی هوامونو داره منم کار میکنم ولی با حقوق 270 تومن که باز شکر خدا اونم کمک میکرد هر چند حقوقمو سه ما یه بار میدن
خدای مهربونم بابت بهترین صدایی که تو عمرم شنیدم صدای قلب کوچولوم ازت ممنونم انشالا دامن همه منتظرا سبز شه یاامام غریب کوچولومو به تو سپردم
خدایا عاشقتم
بعد از اینکه نیکان کوچولومو از دست دادم خیلی صبر کردم همه گفتن چه صبری داری تو
من تو رو داشتم و میدونستم اگه نیکانو از گرفتی چیزای خیلی بهتری در انتظارمه درست بعد از 6 ماه با اولین اقدام نیکانو گذاشتی تو دلم وبزرگترین مجزه وقتی بود که فهمیدم پسره
خدایا ازت ممنونم
خدایا در پناه خودت حفظش کن سالم و سلامت بیاد بغلم
ممنونم خدای بزرگ من
قهر که می کنید

مراقب فاصله ها باشید... بعضی ها

همین حوالی 

منتظر جای خالی برای نشستن می گردند..
ایشالا سالم بیاد بغلت خانومی
اگه خوندی بایا پاک کنم

اجارشم حول وحوش 500

ولی پیشی هم کم دادیم
اخه دستمون تنگ بود
خدا برامون ردیفش کرد
http://snd.tebyan.net/hozeh/soundgallery/doa/ramezan/joshan/joshan_kabir_05.wma

سایت انلاین جوشن کبیر
خدیا به داده ونداده ات شکر که داده ات نعمت ونداده ات حکمت است
بخاطر همه خوشبختی و آرامشی که بهم دادی شکر
بخاطر نی نی سالمی که بهم داری شششششششششششششششکر
خدایا قسمت میدم به این شب عزیز امشب به بیماران روی تخت بیمارستان و صعب العلاج نظر کن
خدایا شکرت
این تاپیکو زدم تا از یادم نره کارایی که خدام برام کرده
چون بعضی وقتا که ناراحتیم شایئد یه لحظه غافل شیم البته خودمو میگما
2706