2733
2734
عنوان

استخوان درد در بارداری

12836 بازدید | 9 پست
غیر از درد کشاله های ران پام که دکتر گفت شل شدگی عضلاته شبها ساق پام و کشکک زانوم دردناک می شه کسی مثل من هست؟؟ ممکنه بعدا مستعد پوکی استخوان بشم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
هیچوقت هیچ کی به سوالاتم جواب نمیده!
سه روزه که پری تموم شده با اینکه فولیک اسید مصرف میکنم وحشتناک استخوان های پام درد می کنه وکلا انگار یکی کتکم زده!
واااای کاش معجزه می شد و حامله بودم واین از عوارضش بود!
البته شنیدم بعضی ها بار دار بودن و در ماه های اول پری می شدن...من که اشتهام هم زیاد شده و همش گرسنه ام وضعف دارم.
اگه کسی تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنه...
ممنون
خدایا ...ممون که مرا لایق دانستی و ذره ای از وجودت را در من می پرورانی! این بهترین حس دنیاست...عاشقانه دوستت دارم!
2738
با عضلاتم مشکلی ندارم استخوان ساق پام خیلی دردناک می شه محیا جون اگه سن بارداریت کمه هنوز واسه استخو ...

عزیزم علت درد فهمیدن چی بود؟راه حل پیدا کردین؟منم استخوان ساق پام و بند انگشتای دستم وحشتناک درد می کنه

خدایا شکرت
هفته ۲۷ بارداری ام تا حالا چندبار استخوانهای بدم به خصوص استخوانهای پام از ران گرفته تا انگشتای پام ...

منم درد وحشتناک دارم شما فهمیدن علتش چی بوده و راه حل پیدا کردین؟من از درد نمی تونم بخوابم

خدایا شکرت