2737
2739
سلام. دیگه از این بندانداختن و وکس کردن که بعدش کلی جوش میزنم خسته شدم.خانمها لطفا بگید بعد از اصلاح چکارمیکنید که جوش نمیزنید.مرسی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
به آرایشگر بگو قبل اصلاح واست پودر بچه بزنه یا الکل سفید ولی حتماً قبل اصلاح هر دوش رو امتحان کن ببین کدوم رو پوستت جواب می ده من که پودر می زنم اصلا جوش نمی زنم
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
2738
الکل که خوبه ولی اونایی که مثل من پوستشون خیلی حساسه بعد از اصلاح یا اپیلاسیون، محلول اریترومایسین 4% بزنند خیلی خوبه. برای من که معجزه بود.
بعد از اصلاح هر دو ساعت 2 ، تا سه بار این محلول رو بزن و تا چند ساعت اصلا آب نزن. مطمئن باش جوش نمیزنه.
یه چیز دیگه اینکه من خودم قبلا ژل سینره میزدم ولی تأثیرش خیلی کم بود.
الکل استفاده نکنید پوست رو خشک میکنه

قبل از اصلاح صورتت رو با ژل شستشو بشور... بعد ار اصلاح با پنبه محلول اریترو مایسین 4 درصد به صورت بزن
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
منم خیلی پوستم حساسه و موهامم ضخیمه برا همین حتما جوش میزنم....... همه ی راهها رو هم امتحان کردم

تنها چیزی که تاثیر داشت : یه جا میرفتم اصلاح که خودشون سفیدآب (روشور) رو پودر کرده بودن و قبل اصلاح میزدن به صورت........ هم موها معلوم میشد که بند بندازن و باورکن خیلی بهتر بود و جوش نمیزدم.... من اول فکر کردم این یه چیز عجیب غریبه ولی یه بار لو دادن که سفیدآبه......
خیلی جاها هم پودر بچه میزنن که اون تاثیرو برا من نداشت........

ضمنا چیزی که خیلی مهمه اون کسیه که اصلاح میکنه... به من گفتن خودت نخ ضخیم مثلا شماره 10 ببر و با اون بند بنداز.... اونم خوبه ولی باید قید کرکهای ریزو بزنی چون اونا رو نمیگیره

ولی بازم میگم... باید یکی رو پیدا کنی که خوب بند میندازه.... نرم و با حوصله.... بعضی از اینا مث وحشیا میفتن به جون صورتت و فقط هدفشون اینه که موها رو تا ته بکَنن... وکاری ندارن که پوستت زخم یا جوش یا التهاب برداره