2752
2734
عنوان

بچه ها‌میگم که واسه این مریضی کوفتی همه جا رو بستن پس چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 20 پست

📌 جریمه سنگین برای منتشرکنندگان آمار مبتلایان به کرونا در آمریکا

👤رئیس پیشین دفتر اخلاقیات دولت آمریکا:

🔹انتشار هرگونه اطلاعاتی درباره بیماری کرونا که به تایید معاون اول ترامپ نرسیده باشد، از سمت مقامات بهداشت آمریکا ممنوع اعلام شده است.

🔹کسانی که از این ممنوعیت تخلف کنند مشمول جریمه سنگین چند ده سال انفصال از خدمت و قطع بیمه سلامت خواهند شد.

این اقدام را برای هر کشوری می توان مناسب دانست چرا که اعلام آمار های غیر رسمی موجبات تشویش اذهان و نگرانی عمومی را فراهم می آورد و هیچ امری مهم تر از آرامش ذهن و روان جامعه نیست.

کاربرجدید نیستم تعلیق شدم اونم دوباار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدربیگانه پرست شدیم ما چرافکرمیکنیم همه چی دروغه مثبت شدن تست ۲۰۰۰نفردروغه؟یعنی شماانتظارداشتی تست ...

من انگلیس زندگی میکنم و خودمم این تست رو دادم تو جی پی

چرا واقعیت رو بیگانه پرستی میدونید چشم‌هاتون رو باز کنید درسته که نباید به هم استرس بدیم اما باید بدون کتمان واقعیت باشه 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

عزیزم چون اینجا ایرانه. کنترل از دستشون خارجع. آمار واقعی نیس. تمام کشور درگیر این بیماری شده. لوازم بهداشتی و کنترلی و درمانی ندارن. 

اونجا انگلیسه. دولت با مردم روراسته. اگه میگه ۸۰ تا ینی همون ۸۰ تا. و تو قرنطینه هستن. کنترل کردن.

مثل اینجا نیس ک میگن تو ورودی شهرها دمای بدن رو کنترل میکنن. بعد هرکی بالا بود ولش میکنن میگن فقط برا چکاپ برو مرکز درمانی. ب اونایی هم ک علایم دارن میکن برو خونه تا ب حال مرگ نیفتادی نیا.

از اونایی هم ک علایم دارن و میرن درمونگاه آزمایش تشخیصی نمیگیرن میگن برو خونه خودتو قرنطینه کن حتی تست نمیگیرن ببینن مریضه یا نه. میگن کیت تشخیص فقط برا بیمارای بدحاله

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم
2731
چقدربیگانه پرست شدیم ما چرافکرمیکنیم همه چی دروغه مثبت شدن تست ۲۰۰۰نفردروغه؟یعنی شماانتظارداشتی تست ...

نه با توجه وضعیت بیمارستانا, با توجه ب صحبتایی ک  سازمان جهانی بهداشت راجب ایران میکنه, با توجه ب محموله هایی ک چین, سازمان جهانی بهداشت, فرانسه, آلمان و چند کشور دیگه روانه ایران کرده و همچین شاهدان عینی تو بیمارستانا مشخصه ک آمار خیلی خیلی بیشتر از این حرفاست. ما انتظار داریم حداقل ۲۰ هزار نفر مبتلا باشن. حالا شما باور نکن سالها بعد تاریخ مشخص میکنه ک بر سر این روزای مردم چه گذشته

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم