2737
2734
خیلی دوس دارم برم خط چشم تتو کنم ولی الان تو نت در موردش سرچیدم خییییلی چیزای وحشتناکی نوشته بود....میخواستم ببینم شماهایی که این کارو کردید آیا از کارتون پشیمونید یا نه؟؟
یا کسی هست که بعدش دچار عوارض جدی تاتو شده باشه؟؟ یا چشمش آسیب دیده باشه؟
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نارسیس تا چند روز چشمات متورم بود؟؟
کجا رفتی؟ آرایشگاه معمولی یا یه جای معروف؟؟
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟
من خط چشم بالا رو انجان دادم ولی تا یه هفته دورتا دور چشمم کبود و متورم بود ,اما بعدش خیلی خوشگل شد ,من تهران نیستم عزیزم ,تو شهر خودمون یه خانم هندی برام انجام داد ,سوزن و رنگشو خودم خریدم ,دستگاهش هم مال اون خانومه بود ,
Lilypie Maternity tickers
ببین من دوستم تو یه ارایشگاه تو شهرری انجام داده .هر رنگی بخوای تاتو میکنه .اون ابرو تتو کرده یعنی هاشور زده خیلی قشنگ شده طبیعی طبیعی
رژ هم مثل اینکه میتونه بزنه هر رنگی
میگفت اصلا درد هم نداشته
اگه میخوای شمارشو بگیرم
من خودمم میخوام خط چشم بزنم همکارم خیلی خوشمل شده
و خدایی که در این نزدیکیست....
2738
من الان چند ساله دارم هم بالا و هم پایین چشم داخل مژها. خیلی خیلی راضیم
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
خیلی دودل شدم نمیدونم چیکار کنم...خیییلی دوست دارم ولی میگن خیلی عوارض بدی میتونه داشته باشه
بی بی مریم من پیش خانمی توی ستارخان رفتم تو خونش یک اتاق رو کرده ارایشگاه خیلی از همکارامم پیشش رفتن اونجا الان فکرکنم 150 تومان واسه خط بالا و 150 تومن خط پایین بگیره
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
2706