2737
2739
عنوان

برفک دهان پسر هفت ماهم خوب نمیشه

206 بازدید | 13 پست

سلام مامانای عزیز اگه تجربه داربن کمکم کنین لطفا.ده روزه دهان پسرم برفک زده دکتر بردمش نیستاتین داد گفت ی هفته بخوره.قطرهاش پنج روزه تموم شد.خوب شد برفکاش دوباره اومد الان دوروزه انار میدم بهش گفته بودن خوبه کمتر میشه ولی شب تا صبح دوباره بیشتر میشه...کمکم کنید لطفا.چیکار میتونم بکنم خوبه خوب شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
همون قطره نیستاتین. چجوری میدی بهش؟؟ باید رو زبونش بمونه یکم. طوری تریز که سریع قورت بده

تره اروم اروم میدم با سذ قطره چکونم میمالم به زبونم خوب شده بود قطرش که تموم شد دوباره برگشت

تره اروم اروم میدم با سذ قطره چکونم میمالم به زبونم خوب شده بود قطرش که تموم شد دوباره برگشت

دکتر پسرم گفت تا 3-4 تا شیشه اشکال نداره .بگیر بزن دهنش .من سومیشو دارم میزنم اما چ فایده  یه روز یادم میره برمیگرده

دکتر پسرم گفت تا 3-4 تا شیشه اشکال نداره .بگیر بزن دهنش .من سومیشو دارم میزنم اما چ فایده  یه ر ...

نوشته بود که مسریه یعنی از سینه مادر به نوزادم منتقل میشه...منم میترسم بمونه دیگه نره