2737
2739
سلام خانوما. اومدم بگم من هم حاجتم رو از علی آقا که شهید هستن گرفتم. دیشب نذر کردم براشون سوره یس بخونم که صبح ساعت نه خواهرم زنگ زد و خبری که منتظرش بودم رو بهم داد. هیچکس از نذرم خبر نداشت بعد که به مامانم گفتم خیلی تعجب کرد یعنی به بیست و چهار ساعت نرسید که جواب گرفتم ........

روحشون شاد !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خدایا حاجت همه را دادی برای ما را هم بدی جای دوری نمیره به خودت قسم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2740
من جوگیر شدم ایمان اوردم دو سه تا حاجت خیلی ساده داشتم یعنی باید ظرف چند دقیقه جواب میگرفتم. جواب نگرفتم و خیط شدم..دوباره بی ایمان شدم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
وای منم یکی از حاجتام را گرفتم

اون شب منم نذر کردم واصلا یادم رفت بعدش ظهر شوشو دیر اومد خونه
گفت دستم بنده وقتی اومد دیدم ماشینی که مدتها گذاشته بود بفروشه را فروخته
اخه دو روز بود که از در نمایشگاهی که گذاشته بود اورده بودش

یدفه یاد نذرم افتادم باورم نمیشد کاش اون حاجتمم میگرفتم خیلی واسم مهمه
اما امیدوار شدم به بقیه هم گفتم اونام نذر کردن
گاهی گمان نمی کنی ولی میشود .........
خانومی اومد و گفت که این شهید خیلی حاجت میده و بقیه بچه ها هم از حاجت روا شدنشون اومدن گفتم منهم نذر کردم و خیلییییییییییی زود جواب گرفتم،،، من لینک تاپیکهارو ندارم هرکی داره بذاره که بقیه خانومها هم در جریان باشن
2706