2733
2734

من همه رو انجام میدم ولی ۴ سالشه خیلی انرژی داره.پسر هم هست اصلا کوه انرژی من واقعا شبا خسته و نالانم☹

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گلم بچه دوممه

من سر بچه دومم خیلی ترسوندنم همون سز شدم اخه اولی هم کیسه ام ترکید هیچ دردی هم نداشتم یعنی اصلا درد نداشتم حتی پریودی و اینا.سره دومی ماه اخر دردای پریودی داشتم اما چون ترسوندنم سز کردم واسه سومی خیلی دوس دارم طبیعی کنم شما میدونی میشه یا نه؟

آخرین امیدم صلواتهای شماست میشه برای حل مشکل ازدواج خواهرم یه صلوات بفرستید  🙏
یه سال و نیمه که عاشق رقصه😅اما خواهرش زیاد رقص دوست نداره

بیشتر ادا بازیه تا رقص مجسمه بازی و شکلک دراوردن.موزیک شاد بذاری خودت به وجد میای بقیه اشو فی البداهه اجرا میکنی  

2740

خیلی دلم براشون میسوزه خیلی گناه دارن کوچکه که همش میگه ددر گریه می‌کنه بزرگه هم میگه ترخدا منو ببر بیرون گریه می‌کنه اصلن دیگه دارم روحیمو میبازم

من سر بچه دومم خیلی ترسوندنم همون سز شدم اخه اولی هم کیسه ام ترکید هیچ دردی هم نداشتم یعنی اصلا درد ...

بله میشه عزیزم🤗

فقط تو سونوی داپلر ضخامت میومتر براتون اندازه گیری میشه تا دکتر ببینه طبیعی میتونید یانه...مثلا فکر میکنم اگه‌ کمتر از ۲/۵ باشه نمیشه مال من ۴بود...

گلم تازه من دیدم بعد ۴تاسزارین میخواد طبیعی بیاره شماهم میتونی...توگوگل سرچ کن تاپیک جامع زایمان طبیعی پس از سزارین مطالب اونجا کمکت میکنه و بیش از ۲۰۰۰تا صفحه داره 

کجایی؟

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک
بله میشه عزیزم🤗 فقط تو سونوی داپلر ضخامت میومتر براتون اندازه گیری میشه تا دکتر ببینه طبیعی میتونی ...

من تهرانم.اندازه گیری ضخامت رو نشنیده بودم چه خوب .پس چرا دکترا بهم نگفتن اینو همشون فقط میترسوندن .دکترتون کی بود عزیزم؟

من تهرانم.اندازه گیری ضخامت رو نشنیده بودم چه خوب .پس چرا دکترا بهم نگفتن اینو همشون فقط میترسوندن . ...

عزیزم برای اینه ک دکترا سزارین براشون راحت تره و اصلا دنبال سختز و دردسر نیستن و ب راحتی خودشون فکر میکنن نه سلامت مادر بنده خدا متاسفانه

من تهران زایمان کردم بیمارستان امید با دکترصالحیان ک البته مامای همراهم همه کارارو کرد. ایشون صاحب نام هستن تو زایمان وی بک. ماما معصومه صابریان رنجبر

اگر حتما این تصمیم رو گرفتید بدونید من هیچ کس رو تااین حد  جز ایشون مطمئن نمیدونستم تو وی بک..... اگه کس دیگه ای بود قطعا میرفتم پیش اون...

امیدوارم موفق باشید

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک