2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو آشپزی کردن سهیمشون کن

توکار کردن خونه...جاروبرقی ظرف شستن

دوساعت میتونن کارتون بببنن

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک
2740

من پسرم یک سال و تیمشه.براش فیلمایی که ازش گرفتم‌ رو ریختم رو فلش میزارم تو تی وی میبینه.کارتونای dave  and ava رو هم ریختم دوس داره...گاهی ماست میریزم براش با یه لیوان اب و یه قاشق میشینه رو ملافه ازین میریزه توی اون یا برعکس حسابی کثیف کاری نیکنه ولی سرش گرم‌میشع.نقاشی میکنم.رنگ انگشتی گرفتم تو حموم میریم رنگ کاری و.... البته بازم خسته میشع و حوصله ش سر میرع

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
تو آشپزی کردن سهیمشون کن توکار کردن خونه...جاروبرقی ظرف شستن دوساعت میتونن کارتون بببنن

عزیزم شما دختر نازت بچه چندمته طبیعی اوردی؟

آخرین امیدم صلواتهای شماست میشه برای حل مشکل ازدواج خواهرم یه صلوات بفرستید  🙏

شوهراتون ساعت چند میان؟

اخه تایم تنها تو خونه موندمون خیلی طولانیه واقعا هر بازی که هست انجام میدیم ولی بازم تا 9 شب که شوهرم بیاد کلی وقت هست

پسرم دوست داشتن تو زیباترین کار تکراری دنیاست...
عزیزم شما دختر نازت بچه چندمته طبیعی اوردی؟

گلم بچه دوممه

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک
2706