2737
2734
سلا به همگی
چند وقته که موهام خیلی شکننده و نازک شدن ، خیلی هم ریزش دارن . انقدر عصبیم کرده که کمتر بهش توجه میکردم ،دیشب بعد از مدتها خواهرم موهام رو سشوار کرد ، داد زد سرم که بیچاره کچل شدی و فکر خودت نیستی ، از پشت سرم عکس گرفت یه قسمت موهام کاملا خالی شده .
توروخدا یه دکتر خوب بهم معرفی کنید ، دیشب شوهرم میگفت اگه کچل بشی طلاقت میدم ، 2/5 ساله زایمان کردم ، بخدا داغونم . گریههههه
خواهش میکنم اگه دکتر خوبی میشناسید کمکم کنید و اسم و شمارش رو برام بزارید.
ایشالا خدا خیرتون بده
من میخوام پس میتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم با مشکل ریزش مو مواجه بودم شامپو م رو عوض کردم "ضد ریزش هیمالایا " می زنم عالیه...قرص زینک هم همراه غذای روزانت یکی بخور هر داروخانه ای داره ...واسه پوست و مو خوبه.
آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2728
فعلا یه دکتر که نزدیکته برو بگو برات آزمایش بنویسه هر دکتری بری اول آزمایش می نویسه عد جواب ازمایشو بردار برو یه دکتر خوب
دکتر حمیده مروج
دکتر رضیعی
خیلی دکترای دیگه هستن تو تاپیکا سرچ کنی بچه ها معرفی کردن
قرص زینک حتما بخور
سیستین ب6
نوتری کپ
ریجن دایت
مرسی از همه ، خیلی وقته زینک پلاس میخورم ولی اثر خاصی نداشته ، باید برم دکتر پوست ، تا اصولی درمان بشم ، یه دکتری میخوام که کسی پیشش رفته باشه و جواب گرفته باشه .
بازم ممنونم دوستای خوبم
من میخوام پس میتونم
2740

سلام عزیزم

دکتر نخعی :

ولیعصر، روبروی باغ فردوس، پلاک 1590، برج زعفرانیه، طبقه دوم، واحد 8

تلفن : 22729078

دکتر پروین منصوری

کامرانیه شمالی، نبش شیبانی، شماره 26، ساختمان شوآن، طبقه 2 ـ واحد 202

تلفن : 26151501

انشااله که زووود خوب بشی

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز

دکتر حمیده مروج هم یکی از دوستام رفته مطبش گفته از بیماراش پرسیده و اونا هم تعریفشو میکردن

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز
سلام عزیزم دکتر نخعی : ولیعصر، روبروی باغ فردوس، پلاک 1590، برج زعفرانیه، طبقه دوم، واحد 8 تلفن ...

من خيلي دكتر براي ريزش مو رفتم ولي دزدترينشون و بي وجدانترينشون همين دكتر پروين منصوري هست واقعا دكتر بي وجداني هست كلي به من قرص هورموني داد در صورتي كه من مشكل هورمون نداشتم و ٧٥٠ازم پول پاكسازي گرفت البته من ازش شكايت كردم همين سكوت من و امثال من ميشه خانم همچين دك و پزي راه ميندازه بي وجدان

من یه کلینیک خیلی خوب برای درمان ریزش مو می شناسم که اسمش کلینیک مویار هستش تو غرب تهران هستش خیلی کارشون خوبه یعنی قشنگ می تونی تفاوت رو بعد از یک ماه دوره درمان احساس کنی خواهره من رسما کچل شده بود  رفت این کلینیک و الان خداروشکر بعد از چند ماه موهاش پر پشت و عالی شده چون از دارو و درمان های مکملی استفاده می کنن و اصلا کاشت مو انجام نمیدن

https://moo-yar.com/درمان-ریزش-مو/اینم یه مقاله خوبی که با روش هاشون آشنا بشید.

بهترین راه درمان ریزش مو رفتن به کلینیک تخصصی درمان ریزش مو هستش که تو تهران کلینیک مویار رو بهتون معرفی م یکنم خیلی معروفه و من که خودم نتیجه گرفتم و خیلی خوشحالم که اونجا رو انتخاب کردم و راحت شدم از شر ریزش مو 

2706