2737
2739
عنوان

خوابیدن کودک در گهواره

826 بازدید | 7 پست
دوستان سلام
ریحانه من 4 ماهه شده و شکر خدا خواب شبش مقداری تنظیم شده ولی فقط باید تو گهواره بخوابه.
امتحان کردم روزها اگه روی زمین یا تختش بخوابه خیلی زود بیدار میشه و شبها راستش جرات نکردم امتحان کنم که بدون گهواره می خوابه یا نه.
جایی که میریم مشکل گهواره داریم. در ضمن شبها از ساعت 10 -11 حتما باید خونه خودمون باشیم وگرنه غوغا به پا می کنه
دوستانی که تجربه گرفتن بچه از گهواره رو دارن لطفا کمک کنن. پیشاپیش ممنونم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نمیدونم شمیم جون
وقتی میخواد بخوابه اول روی پام میذارم و تکونش میدم وقتی خوابش برد میذارمش تو گهواره و یک تکونش میدم و دیگه میرم و تکونش هم نمیدم.
خودم فکر میکنم وقتی که تکون میخوره گهوارش هم یه تکون میخوره و همین باعث میشه دیگه بیدار نشه
2728
هنوز خیلی کوچیکه.هر چی بزرگتر میشه بهتر میشه.احتمالا به جاش عادت داره چون شما تکونش نمیدی.هر چی بگذره بهتر میشه.
هیچ وقت امید را از کسی نگیریم. شاید اون تنها چیزی هست که داشته باشه.
ببین اصلا اشکال نداره پسر منم عادت داشت به گهواره الان هشت ماهشه بچه س بالاخره سختی های سن خودشو داره اما از شش ماه به بعد می تونی فرقشو احساس کنی خوب میشه یه چند ماهی باید باهاش مراعات کنی کم کم خوب میشه . این که خوبه 10 و 11 می خوابه پسر من 30/8 می خوابید و ما هم باید خونه بودیم . الانم زود می خوابه اما دیگه غوغا نمیکنه . این چند ماه رو باید صبرتو ببری بالا .
2740