2733
2734
عنوان

نظرتون در مورد خانه بازی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7914 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اتفاقا منم تو فکرم خاستم از شما کمک بگیرم.اگه اطلاعی از کسی کسب کردید ب من هم بدید ممنون میشم دوس ...

من خانه بازی دارم عزیزم 

من مشاورم فوق العاده خووووب بود اگه میخوای بهت معرفی کنم از ملکی که میخواستم بگیرم بهم گفت تا الان که دو سالی میشه خانه بازی دارم و هر وقت سوالی دارم زنگ میزنم میپرسم 

مشاوره شونم پولی نیست 

09124413191شعبانی

امیدوارم تو رو هم کمکت کنن,کارت راه بیفته   

من خانه بازی دارم عزیزم  من مشاورم فوق العاده خووووب بود اگه میخوای بهت معرفی کنم از ملکی که م ...

سلام عزیزم چقد خوب که بالاخره با یکی که خانه بازی داره اشنا شدم.شما وسایلتون رو از کجا خریدید؟واینکه درامدش چطوره ؟من جایی رو که میخام اجاره کنم اجاره اش سه میلیون هست و زیر زمین روی خیابون بازار هست بنظرتون چطوره ؟با این توصیف که من کردم چیزی هم برا خودم میمونه؟

2731
سلام عزیزم چقد خوب که بالاخره با یکی که خانه بازی داره اشنا شدم.شما وسایلتون رو از کجا خریدید؟واینکه ...

عزیزم منم خانه بازی دارم واقعااااا عالیهههه

من پیشنهاد میکنممم واقعاااا 

3 تومن واقعاااا چیزی نیست واسه اجاره ، خوش به حالت واقعاااا 

من اجاره م 8 تومنه .    

من خانه بازی دارم عزیزم  من مشاورم فوق العاده خووووب بود اگه میخوای بهت معرفی کنم از ملکی که م ...

ااااا مشاور منم اقای شعبانی بودننننن   

وای خیلی خوبه این بشرررر  .یعنی از 0 تا 100 میگه همه چیوووو

منم هنوز باهاش در ارتباطم و ازش ایده میگیرم . بعد چون خودش به تولیدی وسایل وصله .کمترین قیمت برام تموم شد وسایل

ینی فقط بگم خدا خیرش بده همین   

سلام عزیزم چقد خوب که بالاخره با یکی که خانه بازی داره اشنا شدم.شما وسایلتون رو از کجا خریدید؟واینکه ...

عزیزم اگه خواستی با وسیله ها اشنا شی میتونی اینو بخونی فکر کنم یذره اشنا شی

البته من نمیدونم چقدر تصمیمت جدیه ، ولی چون واسه خودم مفید بود لینکاشونو میذارم ولی در کل بنظرم تهش با همون اقای شعبانی حرف بزن  .

ساخت پلی گراند 

مجوز خانه بازی از بهزیستی

2740