2737
2739
عنوان

مامانای خوب به همفکریتون نیاز دارم

304 بازدید | 15 پست
سلام
من مامان یه دخمل 4ساله هستم .البته ماه دیگه 4سالش میشه.خودم تحصیلاتم ارشده و قبل دخترم تو یه شرکت خوب شغلی با وجهه خوب داشتم به خاطر اینکه دلم نیومد بزارمش مهد استفا دادم.از سال پیش که سه سال و سه ماهش بود تصمیم گرفتم دوباره دنبال کار بگردم و به خاطر همین نیمه وقت گذاشتمش مهد تا کم کم عادت کنه .تا الان که برام یه کار با شرایط خیلی خوب پیدا شده.حالا باید تمام وقت بره.چون ساعت کاریم تا 4هستش.باتوجه به اینکه تو این مدت سعی کردم براش سنگ تموم بزارم و خودمم احساس نیاز روحی دارم واسه دوباره سرکا رفتن و از همه مهمتر اگه برم سرکار موقعیت و شرایط مالی بهتتری میتونم واسش فراهم کنم(چون تازه خونه خریدیم و قسط زیاد داریم)به نظرتون برم سرکار تصمیم غلطی نیست؟لطمه نمیخوره تمام وقتش کنم؟من مادر بدی هستم؟
حسرتش به دلم مونده،

که یکبار نمازی قسمتم بشه ،

بدون یادی از دنیا ؛ پر از یاد خدا !

دلم به دو رکعتش هم راضیست ...
از هفته پیش که بهم زنگ زدن خیلی خوشحال شدم چون جای خیلی معتبریه شرایطشم عالیه ولی عذاب وجدان داره داااااغونم میکنه.چون صبحها باید کمی زودتر بره نهارشو اونجا بخوره اونجا بعد از ظهر بخوابه نمیدونم قبول میکنه یا نه
منم از شرکته یه هفته وقت گرفتم تا دختترمو کم کم و زیر نظر تجربه های مربیها و مدیر مهد به تمام وقت عادتش بدم
چه کنم بچه هااااااا
حسرتش به دلم مونده،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر اینطوری خیلی از مادر ها مادر های بدی هستند . بعد مگه قرار بری سرکار دیگه کنار نباشی من از زمانی که میرسم خونه اینقدر با پسرم توپ بازی و نقاشی و کلی بازی میکنم که به مادر های خانه دار زیادی بازی های ما رو میبینن تعجب میکنن تازه با هم آشپزی هم می کنیم .
2742
ستاره جان کیفیت روابط خیلی مهمه نه کمیت من مادرهایی رو دیدم که از صبح پیش بچه هاشون هستند و بچه همش جلوی تلوزیونه یا داره با خودش بازی میکنه و مادر اصلا حوصله نداره ولی مادری که به هر جهت یا کار یا ورزش یا هنر تامین روحی باشه توی روابطش هم بهتره
منم شاغلم ساعت کاریم تا 4 الان پسرم پیش مادرم ولی هم سن دختر شما بشه حتما میزارمش مهد با مامان سپنتا هم کاملا موافقم مادارای خونه داری رو دیدم که تو خونه اصلا برای بچه هاشون وقت نمی زارن و بالعکس مطمئن باش کارت درسته
2740
مادر خوب بودن معنیش این نیست که همش بچت بهت چسبیده باشه.... کیفیت رابطه مهمتر از کمیته

اتفاقا بچه ها هم در آینده دوست دارن ومادرشون وجهه اجتماعی مطلوبی داشته باشه... و اصلا براشون قابل قبول نیست که مادر به خاطر اونا تو خونه نشسته باشه...

آپلود عکس رایگان و دائمی آپ سیتی
بچه های الان نیاز دارن که مهد برن... قدیم بچه ها با همسالاشون بیشتر در ارتباط بودن اما زندگی آپارتمان نشینی و فرهنگ های امروزی برای بچه ها محدودیت زیادی ایجاد کرده ...دختر 3 ساله من الان تو خونه پیش پرستاره اما من حتما امسال مهد می ذارمش... چون خیلی نیاز به بازی کردن با همسالاش داره اصلا بچه می بینه نمی دونی چیکار می کنه...بچه های امروزی اجتماعی ترن ...

آپلود عکس رایگان و دائمی آپ سیتی
راستش میدونم بچه ها عادت میکنن به شرایط.کما اینکه دختر من میخواست بره مهد ولش کمی ناراحت میشد ولی الان مهدشو دوست داره.مهدشم خوبه میخوام این تغیی شرایطو بپذیره و راضی باشه تا با خیال راحت برم سرکار.نمیخوام براش خاطره بد بشه یا احیانا دیگه نخواد بره مهد اصلا
حسرتش به دلم مونده،

راستی مامان جونا من تا به حال یکی دوبار که کار داشتم به مهد سپردم که نهار نگهش دارن و نخورده الان که باخودش صحبت میکنم میگه اصلا غذا تو مهد نمیخورم حتی میگم غذای خودتو میدم ولی بغض میکنه و خیلی ناراحت میشه به نظرتون چرا؟
حسرتش به دلم مونده،

تیام جون میترسم موقع اومدن والدین که میشه که مان بچه هاشونو ببرن و از اون به بعد غریبی کنه آخه خییییلی حساسه متاسفانه واقعااحساسیه
حسرتش به دلم مونده،

2706