2737
2739

پسرم 19ماهشه خونمون خیلی کوچیکه و اپارتمانی اصصصن دوس نداره بشینه تو خونه تو خونه ک نگهش میدارم عصبی میشه عاشق خانه بازی و کارم و بیرونه  اونروز تالا ک هوا سرد بود جایی نمیبردمش الانم گفتم هوا خوب میشه میبرمش هروز بیرون ک یکم. اعصابش بهتر بشه ک این ویروس لعنتی اومد چیکارکنم بنطرتون تو خونه باهاش اسباب بازی‌ام براش تکراری شده

اسباب بازی جدید بگی ر

باهاش بازی های جدید بکن 

پسر من یه عروسک داره که مث داداشش می مونه همه بازی هاش با اونه.با پسرم و عروسکش سه هایی بازی میکنیم هر بازی لی رو اینجوری دوست داره

عاشق کار کردن هم هست بیدار میشه پتوی ما رو خودم جمع میکنم اونم پتوی خودش و بالشت ها رو جمع میکنه

بعد شبکه پویا تا ساعت ۱۱ونیم کارتون هاش خوب هستن تلویزیون روشن میکنم بهش صبحانه میدم.بعد صبحانه دوتایی سفره جمع میکنیم اون وسایل که میتونه رو جمع میکنه میاره من میزارم یخچال.اهنگ میزارم دوتایی میرقصیم ازش تو خونه مرتب گردن کمک میگیرم اینا رو دوست داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چ خوب پسر من خیلی عصبی شده تازگیا یهو میزنه آدمو یا چیز پرت میکنه کلا خیلی بی حوصلس

پسر منم میکنه ولی کنترلش میکنم با روش های مختلف مقلا کار بدی کرد چند ثانیه دست هاش رو نگه میدارم و میگم دیگه کار بد نکن میگه چشم

یا اینکه میخواد بزنه دستش رو تو هوا میگیرم نمیزارم دیگه دستش اومده نمیتونه بزنه فقط باباشو میزنه 🤣

یا اگر کار بد گرد قهر میکنم و میگم کار بدی کردی که میگه ببخشید و بوسم میکنه زود آشتی میکنم که از معذرتخواخی خسته نشه

و اینکه هیجان و انرژیش رو کنترل شده تخلیه میکنم 

پسر منم میکنه ولی کنترلش میکنم با روش های مختلف مقلا کار بدی کرد چند ثانیه دست هاش رو نگه میدارم و م ...

ممنون کلم پسرمنم باز تو خونه خوبه بیرون خونه مادرشوهرم خیلی کارا عجبی میکنه انگار بخاد با من لج کنه ها خخ امان از بچه ها

2738