2737
2739

سلام دوستان 

امروز منو خواهرم تو گوشی پدرم شماره یکی رو دیدیم. اس دادا بود چندتا که الان میام همونجا که دیدمت و... ببخشید الان دارم به دخترم درس میدمو... نمیتونم صحبت کنم و اینا

خدایا حافط همه نی نی ها باش.

خوب 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

من یه بار تو گوشی بابام چندسال پیش فیلم مستهجن پیدا کردم تا یه سال ازش بدم میومد

خیلی بده اسطوره ادم تو ذهنش خراب شه😑😑😑

از وقتی اون فیلما رو تو گوشی بابام پیدا کردم اون ادم سابق نشدم باهاش

منت نکش از غیر ؛ پَر و بال خودت باش🍃

بنظرم  بدون اینکه رابطه رو لو بدید کاری کنید که مادرتون رابطه زناشویی رو برقرار کنه

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

من اصلا دوس ندرم برم تو گوشی بابام

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
مادرم زنده س منتها کمی مریض حاله و رابطه زناشویی ندارن 3.4ساله البته میتونن داشته باشند مامانم نمیخا ...

خب عزیزم بابات حق داره . مرده گناه داره . حتما صیغه کرده . 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔
2706