2733
2734
عنوان

***سیسمونی و...***مامان های آبان ماه 89***

23702 بازدید | 28 پست
سلاااااااااام. مامان های آبانی بشتابید.
زود بیایید اینجا تا ما هم درباره خرید لوازم بچه هامون با هم حرف بزنیم و عکس ببینیم و به هم کمک کنیم. هر کس کار دستی با آموزش کامل هم داره حتما به همه یاد بده.
همه مامان ها تایپک سیسمونی دارن فقط مامان های آبانی نداشتن. که حالا دارن.
سلام من مامان ابانی نیستم ولی از الان دارم در مورد سیسمونی تحقیق میکنم.نی نیم خدا بخواد فروردینیه.
سمیرا جون تو وبلاگت عکس خریداتو دیدم.خیلی خوشگلن.مبارک نی نیت باشه.
چندتا سوال دارم.

اون ظرف تخم مرغ خوری رو از همین مغازه های سیسمونی خریدی؟ مارکش چیه؟ و چند گرفتی؟
کالسکه و کریر مکسی کوزی مدلشو بهم میگی.و اینکه کالسکه اش راحت جمع کمیشه؟ وزنش چقدره؟
قیمتاشون رو جدا مینویس برام.و اینکه رنگ بندی هم داره؟
اگه سایتی میشناسی که میتونم برم وسایل مکس کوزی رو ببینم بهم معرفی میکنی؟ اخه من تهران نیستم و اینجا هم این مارک نیست.

اون قنداق فرنگی سفیده رو هم میگی مارکش چیه با قیمت.
ببخشید انقدر ازت سوال کردم.ولی از سلیقه ات تو خرید خیلی خوشم اومد
خانواده ی خوشبخت چیزی جز بهشت زودرس نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلاااااااام
مامانها خیلی لطف کردید که سر زدید به وبلاگم.
از سوال ناز گل جون شروع میکنم.
شیشه شیر و از فروشگاه دنیای کودک .شریعتی سر ملک خریدم. خیلی سرراسته. شیردوش و پستونک و استرلیزه کننده شیشه و ظروف نگهداری شیر خشک داخل شیشه و برس شستشو هم داره. البته نه به کاملی سایت تامی تیپی اما ایرانه دیگه به همینشم باید قانع باشیم. فقط کیفش و نداشت ..
.
.
.
افسون جون خیلییییییییی ممنون عزیزم. اون ظرف تخم مرغ خوری که یه نمکدون هم داره رو از یه سایت اینترنتی گرفتم. اسمش چاره هست. قیمتش هم با هم 24 هزار .فقط جا تخم مرغ و بخوای 10 هزار تومن.
کالسکه که قیمتش نسبت به مدل های دیگه مکسی کوزی ارزانتره. البته برا من خود مکسی نیست . کویینی هست. اما کریر های مکسی کوزی هم سوار میشن رو کالسکه های کویینی. یعنی با هم همکاری دارن. کوینی و مکسی طرحاشون هم شبی همه. اما کویینی خوشگل تره. کالسکم مدل زپ هست. کریر هم مدل پیبل یا pibble هست. که کامل ترین کریر مکسیه. کالسکه خاصیت مهمی داره که هم وزنشه هم راحت جمع میشه. و اجازه ورود به داخل هواپیما داره. اگه 206 دارید یا صندوق ماشینتون کوچیکه راحت توش جا میشه. چرخاش هم خیلی بزرگ نیست. مدل های دیگه یکم پرخاشون بزرگه. اما از نوزادی نمیشه بچه رو توش گذاشت. باید حتما توان نشستن داشته باشه. چون کریر سوارش میشه مهم نیست دیگه.تا وقتی بچه دراز کشه از کریر استفاده میکنی. وقتی نشست کریر و میذاری کنار .پارچه کالسکه رو نصب میکنی.
کالسکه حدود 350.کریر هم 300.راستشو بخوای قیمت دقیق یادم نیست. فاکتورش و میبینم دقیق میگم بهت.
رنگ بندی هم تقریبا داره. مگه یکی دو تا رنگ که کلا نمیاد.اما اون پرطرفدار ها رو دارن.
قنداق فرنگی مارک فرست یرز هست.قیمتش هم 17 تومن. الان پک های دو تاییش هم اومده 2 رنگ متفاوت و طرح داره. قیمتش هم دو برابره فکرکنم.

http://www.quinny.com/ot-en

http://www.maxi-cosi.com/ot-en
2728
سلام .نی نی من هم اواخر آبان میاد تو بغلم . دخملللله. بچه ها کسی میدونه چطوری میتونم شنل شیردهی رو پستی خریداری کنم آخه من تهران نیستم و میخوام حتما داشته باشم . اگه عکسشو هم بذارین ممنون میشم.
2740
2706