2737
2734

برداشته خانواده خودشو و خانواده شوهرشو باهم دعوت کرده منم از خانواده شوهرش متنفرم.

همش دنبال حرف و حدیثن.دو به هم زنی میکنن.

حالم ازشون بهم میخوره.

یه موقع ها منو میبینن تو خیابون روشونو میکنن اونور یا الکی میخندن از بغلم رد میشن.

نمیدونم پیکار کنم.حالا از شوهرشم خوشم نمیاد ولی اونو به خاطر خاهرم تحمل میکنم.

دلم نمیخاد برم

ولی از اون طرف دوست ندارم شوهرم چیزی بفهمه بعدشم تولد بچه خودم ماه دیگست

بخاطر خواهر برو اگه خواهر خوبیه ناراحت نشه 

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خاطر خواهرت برو اگه نری اون جلو خانواده شوهرش کوچیک میشه...

البته این نظر منها..

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99
2728

برو خودت و مشغول آشپزخانه کن و کارها و .... خودت و رییس بدونو کم ندون خودت و تا اونا حرص بخورن نه تو .همش بخند و شاد باش و بهشون توجه کن و بهترین لباس و برای خودت و بچه ات بپوش

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

خانواده همسر ایشون چ ربطی ب شما داره اینکارو خانواده مادرم با مادرم کردن چون مادربزرگم ۳۰ساله از دامادش خوشش نمیاد شما اگر خواهرتو دوس داری بخاطر خاهرت برو اگر نه غریبه پرستی دارید و‌فقط براتون اهمیت داره غریبه چی میگه و چ میکنه ک حرفی ندارم!

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2740
2706