2733
2739
عنوان

بیاین بگین چرا دخترم خوابش انقد سبکه

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 29 پست

به نظرم ژنتیکی اینجوریه و خوب شدنی نیست البته بزرگتر بشه بهتر میشه یه کمی،دخترم از نوزادی خوابش سبک بود الان که ۱۲سالشه هم با سروصدا بیدارمیشه ولی پسر خواهرم اگه پیشش بشینی دو ساعت حرف بزنی بیدار نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😔 همه میگن سر بد خوابیه من خیلی اذیت شد حالا نگرانم پسرم به دنیا بیاد مثل خودم نشه من کلاس والدگر ...

اره منم شنیدم بمن گفتن اما خب صدا از کجا بیارم وقتی خونمون صدایی نیس منو شوهرم دوتامون وقتیم سرکاره فقط منم دیگه ب سکوت عادت میکنه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2728
اخه خیلی سبکه خوابش باورت میشه میزارمش روتختش وقتی میخوابه بعد رو تخت خودمون تا دراز میکنم تخت بگه ج ...

اره باورم میشه دخترمنم همین یود الانم س ساعت یبار گریه میکنه توخواب صدددتا متخصص بردم هیچیش نیس

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡
2738
زود خسته شدیی دلاور من پسرم نوزده ماهشه هنوز درست نخوابیدم ارزو بدل خواب نمیرم خیییییلیه

عزیزم از بی خواب خودم خسته نشدم از بی خوابی و کم خوابی بچم خسته شدم منظورمه خوب نمیخواهم بخاطر سبکی خوابش

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
کی خوب میشن پس

من دختر دومی رو از شیر گرفتم دوسالش تموم شد الان یه کم بهتر شد بازم تو خواب بیدارمیشه گریه میکنه ولی بهتر شد قبلا تا صبح چندبار شیر میخورد دندونش هم بخاطر شیر شب پوسیده شد کاش شیر شبش رو لااقل بعد یک سالگی قطع میکردم و شب مسواک  میزدم گفتم که اشتباه منو تکرار نکنی 

به نظرم ژنتیکی اینجوریه و خوب شدنی نیست البته بزرگتر بشه بهتر میشه یه کمی،دخترم از نوزادی خوابش سبک ...

اگه از ژنتیکیه  ک منو شوهرم خوابمون خیلی سنگینه

من دختر دومی رو از شیر گرفتم دوسالش تموم شد الان یه کم بهتر شد بازم تو خواب بیدارمیشه گریه میکنه ولی ...

ممنون گلم

احتمالا کم خونی نوزادی داره  پسر منم اینجور بود دکتر واسش ی دوره  ی ماهه مولتی ویتامین ول ...

عزیزم خدا خیرت بده دکتر بچم بهش فولیک اسید داده بود بخاطر داروهای سرماخوردگیش قطع کرده بودم باحرف شما گفتم قرص اهنشو بدم امروز دادم قرصشو یکساعته راحت خوابیده عجیبه برام مرسی گلم خیر ببینی

عزیزم خدا خیرت بده دکتر بچم بهش فولیک اسید داده بود بخاطر داروهای سرماخوردگیش قطع کرده بودم باحرف شم ...

خداروشکر 

خدا حفظش کنه کوچلوتون رو ❤️❤️

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2706