2737
2734

۴ماهش تازه تموم شده بگین چیکار کنم خیلی خوابش سبکه خیلی یعنی خیلییییااا هم دیر میخوابه هم سبکه شیر خودم میخوره و خوبه شیرم ...چرا اینجوریه۱ خسته شدم دیگه نمیتونم هیچ کاری کنم حتی پیشش بخوابم تکون بخورم بیدار میشه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل پسر من  نفس بلند میکشم هم بیدار میشه شوهرم خروپف میکنه بیدار میشه مال منم ۳ ماه ونیمشه

دقیقا اینم اینطوریه خسته شدمممم 

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2731
تااااازه شدی عین من  من الان یکسال و دو ماهه اینطورم  و هییییچی جز بچه داری نمیفهمم

کی خوب میشن پس

من دخترت نیستم احیانا؟😆

من خودم این مدلی بودم هنوزم هستم، بچه بودم اطرافیانم اذیت می شدن از این ویژگی من الان خودمم در عذابم بالش میذارم حتی صدای نفس شوهرم بیدارم می کنه

کوچکترین صدایی بیدارم میکنه

احتمالا کم خونی نوزادی داره 

پسر منم اینجور بود دکتر واسش ی دوره  ی ماهه مولتی ویتامین ول بیبی تجویز مرد بهتر شد تا اینکه ب غذا افتاد 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
من دخترت نیستم احیانا؟😆 من خودم این مدلی بودم هنوزم هستم، بچه بودم اطرافیانم اذیت می شدن از این وی ...

خخخ کاملا حال مادرت درک کردم چ سختیا نکشیده قدرشو بدون واقا سخته من حالشو میفهمم 

2740
خخخ کاملا حال مادرت درک کردم چ سختیا نکشیده قدرشو بدون واقا سخته من حالشو میفهمم 

😔 همه میگن سر بد خوابیه من خیلی اذیت شد

حالا نگرانم پسرم به دنیا بیاد مثل خودم نشه

من کلاس والدگری رفتم گفتن بچه رو تو روز عادت بدید با صدای روز بخوابه و همه جا رو سکوت مطلق نکنید ولی شب هم تاریک هم سکوت برقرار کنید تا فرق خواب شب و روز رو کم کم بفهمه

من اینطور بودم و هستم و دخترمم عین خودمه بیرون مکافات داریم نمیحوابه...نینی هم بیاد ی گریه کنه دخترم میخواد پاشه بشینه 🤕

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
زود خسته شدیااا من دخترم دوسالو نیمشه بازم خواب اروم ندارم

اخه خیلی سبکه خوابش باورت میشه میزارمش روتختش وقتی میخوابه بعد رو تخت خودمون تا دراز میکنم تخت بگه جیر بلند میشه زود  

2706