2737
2734
سلام دخترم تازه 4 ساله شده دیروزناهار و شام و میان وعده لب نزد وتو مهدم حالش بهم خورده بود که اخر شب تب شدیدی کرد و با استامینیفون و پاشویه اصلا پایین نمی امد.صبح هم شکمش 1 بار کار کرد اونم اسهالی تا ناهارم باز چیزی نخورد سز ناهار با دعوای من و پدرش ۱ قاشق خورد ولی بلافاصله دلش رو گرفت و حالش بهم خورد تا حالا هم فقط 1 استکان شیر خورده کمی هم تب داره .تو رو خدا اگه می تونید کمک کنید .
خدا جونم ممنونتم به خاطره فرشته های مهربونی که بهم دادی و زندگی قشنگم .عاشقتم خدا جون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دوست عزیز این بیماری رو اکثر بجه ها گرفتند.بچه های منم چند هفته پیش مریض شدند.شیر چرا بهش دادی؟وقتی تب داره و بالا آورده شیر براش خوب نیست.زود ببرش دکتر.
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...
وای خدا من تهران نیستم تو شهری زندگی میکنم که بیمارستانش هر کی میره با امبولانس میره جای دیگه امکاناتش زیر صفره دکترا متخصصش به درد نخورن چون خوباشون از اینجا رفتن
خدا جونم ممنونتم به خاطره فرشته های مهربونی که بهم دادی و زندگی قشنگم .عاشقتم خدا جون
خودم بچه تهرانم و اینجا عزیب دیشب کلی گریه کردم و گفتم ای کاش پیش مامانم بودم همه میگن چطور از تهران امدی اینجا
2740
مهسا جون مطمینم از گلوش نیست فکر میکنم چیز الوده خورده اگه حدسم درست باشه چی بهش بدم
سومیسو جون بچه های شما چی گفت دکتر متخصص داخلی تو درمانگاه داره ببرمش
وای نمی دونستم شیر بده تنها چیزی هست عاشقشه می خوره ممنون گفتی دیگه نمیدم .متخصص داخلیش ا امپول اشتباه به بچه داده بود با دز زیاد بچه مرد به خدا میترسم
بچه ها فکر کنم یکی بهش گوجه سبز داد که نشسته بود و خورد و دل پیچه داره البته نشته بودن و دلپیچش رو حدسه چون میگه دلم درد میکنه اگه درست بود چی بهش بدم بحوره
عزیزم بچه های من بیماریشون ویروسی بود.اول پسرم توی مدرسه از دوستاش گرفت و بعد دخترم گرفت.دخترم طفلک سرم هم زد.نگران نباش.زود ببرش.حالا عیب نداره شیر خورده.زیاد نخورده.تا تبش بالا نرفته ببرش.انشاالله زود خوب میشه.
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...
وای بچه ها گل از همتون 1 دنیا ممنون خدا عزیزاتون رو براتون حفظ کنه الان میرم لاهیجان یا رشت بیمارستان اگه کسی از این دوشهر اینجا هست راهنمای کنه کجا بهتره
2706